Zpět na » Serie A » Janov viděl místo gólů rvačky

Janov viděl místo gólů rvačky

0

Líbilo se

23.09. - Kdo se těšil na janovské derby v Serii A, musel být dnes večer zklamán. Fotbalově průměrnému utkání předcházeli potyčky v ulicích města. Na hřišti byla o vzrušení nouze. Diváci se nedočkali gólu.

Sampdoria - Janov 0:0

Odpoledne došlo v ulicích Janova k několika rvačkám. Policie musela některým fotbalovým chuligánům zabavit zbraně. Hrozilo dokonce, že zápas bude muset být odložen. Nakonec sudí Rosetti odpískal výkop v původně plánovaných 20:30. V první půli se hrála nezáživná partie. Více ze hy předváděl domácí tým. V 66. minutě musel po střetu s Belluccim odstoupit ze hry zraněný Rubinho. Nahradil jej Scarpi. Kouč Mazzarri dal v poslední čtvrthodině první příležitost Antoniovi Cassanovi. Ani posila z Realu však nenašla recept na skórovaní a zápas skončil 0:0.

Sampdoria: Mirante; Campagnaro, Sala, Gastaldello (Lucchini 79); Zenoni, Palombo, Volpi, Pieri (Ziegler 82); Delvecchio, Bellucci; Montella (Cassano 76)
Janov: Rubinho (Scarpi 67); Bega, Bovo, Lucarelli; Konko, Milanetto (Sculli 50), Coppola, Fabiano; Rossi, Di Vaio (Leon 56), Borriello
Rozhodčí: Rosetti

/ gazzetta.it

Nejnovější články