Zpět na » Serie A » Mutu si rozumí s Vierim

Mutu si rozumí s Vierim

0

Líbilo se

24.09. - Dvě útočné hvězdy Fiorentiny, Christian Vieri a Adrian Mutu si pochvalují vzájemnou spolupráci. Mutu zajistil včera výhru Fiorentiny v Catanii.

Vieri proti Catanii opět pouze střídal Pazziniho. Ve zbytku zápasu si ale velmi rozuměl s Adrianem Mutu. Někteří fanoušci Fiorentiny nyní dokonce požadují, aby znovuzrozený kanonýr Vieri v základní sestavě nahradil Pazziniho, který nyní nemá ideální formu.

"Tolik se neznáme, ale na hřišti si rozumíme. Máme podobné fotbalové myšlení, prostě nám to klape. Adrian mě dvakrát poslal do skvělé šance, bohužel jsem je nevyužil," litoval po zápase Vieri.

"Na hřišti si s Vierim hodně rozumíme. Hráli jsme dobře a máme tři body. Dal jsem branku a málem si připsal i asistenci Vierimu, takže jsem spokojen," prohlásila rumunská hvězda Fiorentiny.

"Až bude Bobo Vieri stoprocentně připraven, vyzve Pazzini o místo v základní sestavě," prohlásil i trenér Prandelli.

Dosavadní parťák Mutua v útočné dvojici Giampaolo Pazzini se nyní nemůže chlubit zrovna výstavní formou. Mezi ním a Christianem Vierim by se tak mohl odehrát zajímavý souboj o místo v sestavě. Díky své formě je favoritem zřejmě "Bobo".

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články