Zpět na » Serie A » Mutu: Jsem lepší než Totti!

Mutu: Jsem lepší než Totti!

0

Líbilo se

25.09. - Adrian Mutu rozehrál předzápasovou bitvu před zápasem Fiorentina - AS Řím. Rumunský kanonýr Fiorentiny prohlásil, že se cítí být minimálně stejně dobrý jako kapitán AS Řím.

Fiorentina přivítá AS Řím ve středu večer. Případná výhra Fialek by je posunula na první místo v tabulce. Atmosféru před zápasem dnes ještě přiostřil Adrian Mutu, když se pustil do srovnání sebe s kapitánem a ikonou AS Řím, Francescem Tottim.

"Totti je brilantní týmový hráč a kanonýr, ale myslím, že jsem rychlejší a silnější v poslední fázi zápasu. Musíme být ale realističtí. AS k nám přijede a bude chtít hrát parádní fotbal. Chodí dopředu v pěti nebo šesti hráčích a každý z nich dokáze dát branku. Bude to skvělý zápas pro diváky," prohlásil Adrian Mutu.

"Bylo by fantastické vyhrát, ale první místo v tabulce teď vůbec nic neznamená. Potřebujeme se hlavně stále zlepšovat, doma získávat všechny body a vozit jich co nejvíce i z venku. Stále jsme mladý tým, který se bude hodně zlepšovat. AS má už nyní reálnou šanci na Scudetto," ukončil srovnání týmů Mutu.

Mutu a Totti tvoří hlavní útočnou sílu svých týmů. Rumunský útočník se trefil letos už třikrát, kapitán AS Řím má ještě o branku více.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články