Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » AC Milán podepsal smlouvu s teprve devítiletým Obregonen

AC Milán podepsal smlouvu s teprve devítiletým Obregonen

AC Milán podepsal smlouvu s teprve devítiletým Obregonen © goal.com - AC Milan

0

Líbilo se

25.09. - Kouč milánského AC Carlo Ancelotti jde ve stopách Arséne Wengera, svého trenérského kolegy z Arsenalu. Podle serveru goal.com si totiž italský velkoklub ve čtvrtek smluvně pojistil teprve devítiletého Mexičana Edgarda Obregona.

Právě Wenger je proslulý tím, že si rád vyhlédne hodně mladé hráče, které potom zapracovává do svého elitního týmu hrajícího anglickou Premier League. Nyní ho napodobil také AC Milán, který angažováním Obregona ukázal, že myslí na budoucnost.

Mladičký záložník Obregon působil už v klubu Chivas de Guardalajara a v Barceloně. V milánské mládežnické akademii by měl mít zajištěny nejlepší podmínky pro další fotbalový růst. Skauty zaujal svými schopnostmi, má také čich na góly.

Kam dál?

v l / Mediafax, Petr Říha

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články