Zpět na » Serie A » Pagliuca chce zůstat v Itálii

Serie A - Pagliuca chce zůstat v Itálii

0

Líbilo se

26.09. - Veterán Gianluca Pagliuca zatím dál zůstává bez angažmá. Zájem o něho mají dva kluby z Premier League, Pagliuca chce ale zůstat v Itálii.

Dlouholetá reprezentační jednička Itálie je bez angažmá o července, kdy mu vypršela smlouva v Ascoli. Na novém angažmá se zatím nedohodl.

"Jednáme se dvěma kluby z Premier League, ale Gianluca váhá. Nemá dostatek zkušeností ze zahraničí a preferuje angažmá v Itálii. Dva kluby ze Serie A o něho mají zájem, ale zatím jsme se nedohodli," prohlásil Vincenzo Rispoli, brankářův agent.

"Nevíme, jak dlouho to může trvat. Gianluca už chce ale chytat, odpočinku už má dost. Chce chytat a velmi tvrdě proto trénuje. Nechce ukončit kariéru, o tom je rozhodnutý. Ale nechce chytat pro peníze, chce prostě chytat. Pokud ale nedostane kvalitní nabídku, je možné, že opravdu skončí," prohlásil Rispoli na otázku okolo konce kariéry.

Pagliuca má na kontě druhý nejvyšší počet startů v Serii A z aktivních hráčů. Před ním je už pouze Paolo Maldini. Stále bez angažmá zůstávají i další bývalé hvězdy světové kopané - Luigi Di Biagio, Mark Iuliano a Marco Delvecchio.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články