Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na nedělní zápasy šestého kola

Ohlasy trenérů na nedělní zápasy šestého kola

0

Líbilo se

01.10. - Fotbalportal vám přináší ohlasy trenérů na nedělní zápasy šestého kola.

Cagliari - Siena 1:0
Marco Giampaolo (Cagliari): Je to důležité vítězství, které jsme dosáhli díky své tvrdé práci. Proměněná penalta Pasquala Foggii nám dala příležitost hrát hru, kterou jsem chtěli. Máme mladý kádr, což přináší několik problémů, důležité ale je, že si s nimi dokážeme poradit.
Andrea Mondorlini (Siena): Nezúčastnil se pozápasové konference.


Empoli - Palermo 3:1
Gigi Cagni (Empoli): Vyhráli jsem zaslouženě. Tým hrál dobře a vrátila se nám nejlepší forma. Před zápasem jsem řekl týmu, ať hraje s hrdostí a musím říci, že obrana hrála velmi důkladně, jak bylo řečeno.
Stefano Colantuono (Palermo): Neodehráli jsem dobrý zápas. I kdybychom vyhráli nebo uhráli remízu, nebyl bych spokojen s výkonem. Empoli bylo lepší než my a rotace hráčů na to neměla vliv.


AC Milan - Catania 1:1
Carlo Ancelotti (AC Milan): Fakt, že jsem měli několik problémů nehraje v tuto chvíli žádnou roli, protože jsem potřetí za sebou doma pouze remizovali. Věděli jsem, že Catania má pevnou obranu, ale my jsem ji zkrátka nedokázali překonat a Kaka na všechno stačit nemůže. Hráli jsme nudný fotbal, musíme se zlepšit.
Gianluca Atzori (Catania): Když máte k dispozici hráče, kteří jsou velkorysý a tvrdě pracují od začátku sezony, můžete dosáhnout takového výsledku, jakého jsem dosáhli my dnes. Podali jsem vynikající výkon. Milan je těžší soupeř a evropský šampión, ale my jsem zavřeli jakoukoliv mezeru v obraně, což nám přineslo bodový zisk.


Napoli - Genoa 1:2
Edy Raja (Napoli): Janov vstřelil úvodní branku a celý poločas patřil jen hostům. Pokusili jsem se o útok a vyrovnali, ale poté jsem opět inkasovali. V současné době se musíme uklidnit, stále se máme co učit. Nepředvedli jsem výkon podle našich představ, ale nehráli jsem horší fotbal a nezasloužili jsem si prohrát.
Gian Piero Gasperini (Genoa): Hráli jsem srdcem. Odehráli jsem dobrý zápas a zaslouženě vyhráli. První poločas byl z naší strany výborný. Nařízená penalta nám sebrala vítr z plachet, ale gól Guiseppa Sculliho nám opět dal důvod k radosti.


Reggina - Lazio 1:1
Massimo Ficcadenti (Reggina): Je škoda, že jsem nevyhráli, zasloužili bychom si to, zejména za několik gólových příležitostí, které jsme si vytvořili. Lazio vstřelilo gól z jediné střely na branku. Nikdo nečekal, že vyrovnávají branka padne téměř ze 40. metrů.
Delio Rossi (Lazio): Přišli jsme o Tommase Rocchiho, který si vyvrkl kotník. Když jsme inkasovali, Reggina začala hrát svoji hru a my jsem ztratili koncentraci a museli jsme začít riskovat. Měli jsem několik šancí, ale nedokázali jsem je zakončit. Pozměnil jsem kádr, ale neměl jsem moc možností. Je zde několik hráčů, kteří si zaslouží odpočinek.


Sampdoria - Atalanta 3:0
Walter Mazzarri (Sampdoria): Antonio Cassano je zpátky a vstřelil důležitý gól, ale Antonio byl přínos pro celé mužstvo hned, jak přišel do týmu. Dnes jsme tvrdě bojovali a zaslouženě vyhráli.
Luigi Del Neri (Atalanta): Nezasloužili jsem si prohrát. Byli jsme lepší než Sampdorie do 90.minuty, pak jsem však zaplatili za ztrátu koncentrace. Jsem rozčílený za výsledek, který jsme uhráli, protože jsme podali možná náš nejlepší výkon v sezoně. Věřím, že se dokážeme rychle oklepat z porážky.


Udinese - Parma 2:1
Pasquale Marino (Udinese): Vyhráli jsem díky dobrému fotbalu a celkově slušnému výkonu. Nyní si musíme dát několik zásad a podle nich se řídit. V prvním poločase jsem zahodili několik slibných šancí. Inkasovali jsem branku po brejku, ale naštěstí jsem dokázali zápas otočit a vyhrát.
Domenico Di Carlo (Parma): Zlobím se, měli jsem vyhrát. Potřebujeme více odhodlání a zlepšit pohyb s míčem. Za naše chyby jsem dnes tvrdě zaplatili. Byl jsem vykázán na tribunu, protože jsem křičel na hráče dva metry za technickou zónou. Udělal jsem chybu, pravidla se musí dodržovat.

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články