Zpět na » Serie A » Prandelli chválí Osvalda

Serie A - Prandelli chválí Osvalda

0

Líbilo se

30.09. - Ohlasy trenérů na sobotní zápasy Serie A: Trenér Fiorentiny Cesare Prandelli pochválil novou posilu Pabla Osvalda, který v prvním zápase v základu dal dvě branky. Aktualizováno o video ze zápasu Livorno - Fiorentina.

AS Řím - Inter 1:4
Luciano Spalletti (AS Řím): "Nesmíme tenhle výsledek počítat. Alespoň v hlavách. Musíme se z toho poučit a jít dál. Díky této porážce musíme být silnější. Giulyho selhání a Zlatanova penalta byly rozhodující. Poté už jsme nestačili. Inter nás překvapil rozestavením. Když mají dva útočníky, je to lepší. Takhle měli pořád jednoho volného záložníka, který nás přečísloval."
Siniša Mihajlovič (asistent trenéra Interu): "Takovéhle vítězství jsme potřebovali. Vyhrát v Římě není nikdy jednoduché, proto jsme nesmírně šťastní za tento výsledek. Teď už budeme jenom stoupat."

Videosestřih:


Livorno - Fiorentina 0:3

Aldo Spinelli (prezident Livorna): "Trenér Orsi je nedotknutelný. stále věřím, že nás zachrání v Serii A."
Cesare Prandelli (Fiorentina): "Všichni ví, že Mutu je pro nás strašně důležitý. Teď už ale všichni budou vědět i to, že jsou důležití i hráči jako Osvaldo. Z mnoha důvodů je to důležitá výhra. Věřím, že se ještě můžeme zlepšit. Po vyloučení Lovisa to dnes bylo jednodušší."

Videosestřih:

Zdeněk Leitkep / channel4.com; youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články