Zpět na » Serie A » Delvecchio trenérem?

Delvecchio trenérem?

0

Líbilo se

29.09. - Marco Delvecchio stále nemůže sehnat angažmá v Serii A. Jeho agent prohlásil, že pokud nabídka nepřijde, Delvecchio se stane trenérem.

34letý bývalý kanonýr AS Řím je bez angažmá od léta, kdy skončila jeho smlouva s Ascoli. DelVecchio hrál dlouho v Římě. Mezi lety 1995 a 2005 za Giallorossi nasázel 77 branek a s týmem vyhrál titul. Nyní je bez angažmá.

"V tuhle chvíli stále čekáme. Nemáme dobré ani špatné zprávy. Zájem mají dva kluby, ale ze zahraničí. Italské týmy se zatím neozvaly, ale stále je dost času. Padova, Cremonese, Messina a spousta dalších týmů nám udělali nabídky, ale Marco nebude hrát Serii B, tím méně Serii C nebo nižší soutěž. Bude hrát jedině v Serii A. Týmy hledají posily hlavně do konce října. Pokud Marco do té doby nedostane nabídku, stane se zřejmě trenérem. Možnost přestupu ale bude i v lednu," prohlásil Gastone Rizzato, hráčův agent.

Čekání na nabídky ze Serie A se může Delvecchiovi protáhnout. Během svého působení v Ascoli už totiž zdaleka nezářil. Zřejmě se tak dočkáme trenéra Delvecchia.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Nejnovější články