Zpět na » Serie A » Seedorf: Jaká krize?

Serie A - Seedorf: Jaká krize?

0

Líbilo se

29.09. - Clarence Seedorf nechápe, proč spousta lidí mluví o krizi AC Milán. Porážka od Palerma podle něho rozhodně není ostudou.

Seedorf vyzval všechny fanoušky rossoneri, aby týmu pomohli v neděli porazit Catanii.

"Spousta lidí je na nás nyní naštvaná. Ale potřebujeme jejich pomoc v neděli na Catanii. Budeme hrát náš fotbal a výsledek přijde. Nejsme v žádné krizi, to jsou nesmysly. Každý tým ale potřebuje pomoc fanoušků," prohlásil Seedorf hned po zápase v Palermu.

"Dobře, možná jsme tu mohli udělat lepší výsledek. Ale Milán je veliký klub, který umí přijmout porážky. Dnes jsme si to prohráli hlavně sami, vlastními chybami. Musíme se zvednout a jít dál," prohlásil holandský záložník.

"Nic bych neměnil, kromě výsledku. Palermu všechno vycházelo, s tím se dalo těžko něco dělat. Platili jsme za naše chyby, tak to prostě je. Chyby udělal i rozhodčí, ale to se stane, je to jen člověk. Příště nás to nesmí ovlivnit. Milán se ještě bude zlepšovat, na to se můžete spolehnout," věří svému týmu Clarence.

"Jedním z mých cílů pro tuhle sezonu je dávat více branek. Můj standart je tak pět nebo šest branek za sezonu. Nyní hraji na nové pozici hned za hrotem, chci dát více branek. Můj cíl je deset branek," věří si v úvodu sezony gólově velmi potentní Seedorf.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články