Zpět na » Serie A » Fanoušci Neapol v duelu s Janovem nepodpoří

Fanoušci Neapol v duelu s Janovem nepodpoří

0

Líbilo se

28.09. - Neapol získala smutný primát. Jako první tým odehraje v této sezóně zápas před prázdným stadionem. Může za to chování neapolských fanoušků a organizační neschopnost v utkání s Livornem. V 6. kole si kvůli nasbíraným kartám nezahraje pět potrestaných fotbalistů.

Z vyloučených hráčů vystavila disciplinárka "stopku" Donadelovi z Fiorentiny, Marzorattimu z Empoli, gólmanovi Rubinhovi z Janova a Giacomovi Tedescovi z Catanie. O víkendu si nezahraje ani Daniele Conti z Cagliari, který již nasbíral čtyři žluté karty.

Z trenérů dostal podmínku Edoardo Reja z Neapole za kritiku rozhodčího. Walter Novellino z Turína navíc zaplatí pokutu 10 tisíc eur. Finanční penalizaci udělila disciplinární komise i ředitelům Iencovi z Turína a Leonardimu z Udinese.

Neapol nezvládla organizaci zápasu s Livornem. Na stadionu San Paolo se objevily zakázané transparenty i pyrotechnika. Lega calcio potrestala tým z Kampánie uzavřením stadionu na jeden zápas. Fanoušci tak zůstanou na nedělní souboj s Janovem doma u televize.

/ lega-calcio.it

Nejnovější články