Zpět na » Serie A » Inter si opět počínal jako mistr

Inter si opět počínal jako mistr

0

Líbilo se

27.09. - Shrnutí 5. kola Serie A: Marco Borriello jako druhý hráč v této sezóně Serie A dosáhl hattricku, a proto jsme jej poctili titulem hráče kola. Inter se představil v mistrovské formě a je naším týmem kola. Svým povinnostem nedostál milánský gólman Kalac, největší zklamání středečního večera na fotbalových stadionech.

Hráč kola: Marco Borriello (Janov)
Marco Borriello dokázal jako druhý hráč v sezóně docílit hattricku. Jeho středeční tři rány do klobouku zajistily Janovu první vítězství po návratu do nejvyšší soutěže.

Osobnost kola: Adrian Mutu (Fiorentina)
Adrian Mutu plní ve Fiorentině po odchodu Luky Toniho velmi důležitou roli. Za Fialky střílí klíčové góly. V neděli svojí brankou porazil Catanii, ve středu nezaváhal při exekuci pokutového kopu. Fiorentina tak díky němu uhrála cenný bod s římským AS.

Zklamání kola:
Zeljko Kalac (AC Milán)
Zastávat pozici náhradního gólmana s sebou přináší velkou dávku zodpovědnosti. Australský gólman ji v Palermu zjevně neunesl. V nastavení pustil za svá záda snadno chytatelnou střelu Miccoliho, čímž zapříčinil fakt, že Milán odjel ze Sicílie bez bodu.

Tým kola: Inter
Obhájce titulu konečně podal výkon, který splnil všechna kritéria vhodná pro favorita soutěže. Výhra nad Sampdorií byla především oslavou souhry celého týmu a téměř bezchybných individuálních výkonů. Například Zlatan Ibrahimovic se ve střelecké tabulce dotáhl na Trezegueta. Inter zase dohnal v ligové klasifikaci první AS Řím.

Ideální sestava 5. kola Serie A:
Rocchi (Lazio) Borriello (Janov) Ibrahimovic (Inter)
Mauri (Lazio) Zanetti (Juventus) Martinez (Catania) Figo (Inter)
Zanetti (Inter) Domizzi (Neapol) Couto (Parma)
Polito (Catania)

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články