Zpět na » Serie A » Ancelotti nadává na rozhodčího

Ancelotti nadává na rozhodčího

0

Líbilo se

27.09. - Milánský trenér Carlo Ancelotti si postěžoval na výkon rozhodčího. Zároveň se na veřejnost dostala zpráva, že Boca odmítla nabídku 14 milionů dolarů za záložníka Evera Banegu.

AC Milán ztratil remízu v Palermu až v nastaveném čase, kdy se trefil Fabrizio Miccoli. Trenér Ancelotti si ale ztěžoval na výkon rozhodčího Fariny.

"Ano, porážka mě rozčílila. Zaprvé, protože nebyla zasloužená, a zadruhé. protože jsme byli velmi zasaženi výkonem rozhodčího. Zasloužená porážka je prijatelnější než tohle. Hráč, který skáče tak jako včera domácí, by měl dostat kartu. Byla to obrovská chyba rozhodčího, něco jako gól do prázdné branky. Dali jsme branku, vytvářeli si pozice a dvakrát trefili tyč. Příště potřebujeme lepšího rozhodčího," prohlásil po zápase rozčilený Ancelotti.

Milán také dál shání posily. Nyní vyšlo najevo, že Boca Juniors odmítla velmi lukrativní nabídku na přestup Evera Benegy právě od AC Milán.

"Milán nám nabídl 14 milionů dolarů za Evera Benegu, ale my jsme to odmítli. Cítíme, že Ever má větší cenu, vždyť je mu teprve 19. Hraje podobně jako Gattuso, ale je lepší technicky," prohlásil Mauricio Matri, prezident Bocy Juniors a zároveň guvernér Buenos Aires.

Benega je považován za jednoho z největších talentů v Argentině. Milán by ale daleko více potřeboval kanonýra.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Nejnovější články