Zpět na » Serie A » Nahradí Andradeho Ujfaluši?

Nahradí Andradeho Ujfaluši?

0

Líbilo se

26.09. - Portugalský obránce Andrade odehrál za Juventus pouze čtyři ligové zápasy. V tom posledním, na půdě římského AS utrpěl vážné poranění českového vazu a sezóna pro něj skončila. Juventus si bude muset najít náhradu. Podle serveru tuttomercatoweb.it mají bianconeri v hledáčku mladého Belgičana Kompanyho a zkušeného Čecha Ujfalušiho.

Tomáš Ujfaluši má ve Fiorentině smlouvu do konce této sezóny. Nedávno v našem rozhovoru na téma své budoucnosti uvedl: "Před půl rokem či dříve bych asi ještě řekl, že by mě lákala Anglie, ale momentálně si myslím,že buď zůstanu v Itálii nebo určitě na jihu Evropy. Vše prodiskutujeme a definitivně rozhodneme s mým manažerem Daliborem Lacinou v průběhu této sezony. Nabídek máme dost." Juventusu by mohl nabídnout mnohem více zkušeností než Belgičan Kompany. Problém je, že do Turína českého zadáka chtějí na pozici středního obránce. Ujfaluši přitom v současném klubu i v reprezentaci hrává na pravém kraji. Ve středu je ovšem připraven alternovat.

Jednadvacetiletý Vincent Kompany je velkým talentem belgické kopané. Za Anderlecht zvládal v útlém věku dokonce úkoly v milionářské soutěži, v Lize mistrů. Od roku 2006 působí v německém Hamburku. Nastupuje i za reprezentační tým. Kompanyho cena se pohybuje zhruba kolem deseti milionů eur, což je pro Juventus přijatelná částka.

/ tuttomercatoweb.it

Nejnovější články