Zpět na » Serie A » Amauriho skvělý debut

Amauriho skvělý debut

Amauriho skvělý debut © -

0

12.07. - Brazilský kanonýr Juventusu Turín Amauri, který v létě přestoupil do Turína z Palerma prožil v pátečním přátelském utkání proti Mezzacoroně fantastický debut a potvrdil tak čich na góly. FotbalPortal.cz vám přináší i speciální fotogalerii z tohoto utkání.

„Stárá dáma“ začala předsezóní přípravu přátelským utkání s týmem Mezzocorona ze Serie C2. Claudio Ranieri se musel obejít bez Davida Trezegueta, který byl se zraněním v Paříži, mezi další marody patřily také Marco Marchionni, Mohamd Sissoko a Tiago Mendes. Gigi Buffon, Alessandro Del Piero, Giorgio Chiellini, Mauro Camoranesi a Zdeněk Grygera měli po EURO 2008 ještě volno. Kapitánem Bianconeri byl Pavel Nedvěd a v útoku vedle Amauriho nastoupil Vincenzo Iaquinta.

Amauri předvedl zabijácký instinkt už po půl hodině, když uzavřel hattrick krásnou brankou z voleje. Do poločasu bylo skóre už 5:0, když se trefil Iaquinta a znovu Amauri. Zápasu přihlíželo 4000 diváků a ve druhé půli vidělo ještě další dvě branky v síti outsidera.