Zpět na » Serie A » Secco: Odchod Del Piera je možný

Serie A - Secco: Odchod Del Piera je možný

0

Líbilo se

02.10. - Alessandro Del Piero stále neúspěšně jedná s vedením Juventusu Turín o prodloužení smlouvy. Sportovní ředitel Staré dámy Alessio Secco dnes překvapivě prohlásil, že se může stát, že Del Piero odejde.

Alessandro Del Piero je ikonou Juventusu Turín. To, že u Bianconeri dohraje zbytek kariéry, bylo bráno jako jistá věc. Jednání o prodloužení smlouvy ale váznou. Zatímco Pavel Nedvěd, Mauro Camoranesi i David Trezeguet se už na prodloužení dohodli, mezi Del Pierem a vedením Juventusu jsou stále velké rozepře.

Podle dostupných zpráv nabízí vedení Juventusu svému kapitánovi prodloužení o tři roky. Nabízí mu ale o 30 procent nižší plat, než pobírá v současnosti. Del Piero ale údajně nechce svůj plat snižovat.

"Nepotřebujeme s ním znovu mluvit, abychom věděli, co chce. Víme, co po nás Alessandro požaduje. Ale může se stát, že ho ztratíme. Ale děláme vše pro dohodu. Hledáme možná řešení. Alex i my se chceme dohodnout. Ale pokud se nedohodneme, jeho odchod je možný," prohlásil dnes sportovní ředitel Juventusu Alessio Secco.

Ihned se vynořila spousta spekulací o zájemcích o služby 32letého kanonýra. Tím nejvážnějším je údajně ukrajinský Ĺ achťor Doněck. Tam by se Del Piero sešel s dalším italem Lucarellim. Ukrajinci údajně Del Pierovi nabízejí plat přes 5 milionů euro ročně.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články