Zpět na » Serie A » Spalletti: Byla to jasná penalta

Serie A - Spalletti: Byla to jasná penalta

0

Líbilo se

03.10. - Trenér Luciano Spalletti si před druhým kolem Ligy Mistrů přál přivést z Old Trafford alespoň bod. To se římskému celku nakonec s velkou porcí smůly nepovedlo, přesto Spalletti své svěřence pochválil za dobrý výkon.

"Je velmi těžké analyzovat tento zápas. Hráli jsme velmi dobře, měli jsem několik velkých šancí, ale nedokázali jsme je využít. Důležitou věcí bylo, že tým ukázal svůj charakter i přes nepříznivě se vyvýjející výsledek zápasu. Jsem přesvědčený, že jsme si zasloužili minimálně bodovat."

Spallettimu leží v žáludku sporné rozhodnutí hlavního arbitra Mejuta Gonzaleze, který nezapískal nemotorný zákrok Michaela Carricka na Manciniho, po němž měl být nařízen pokutový kop.

"Tento incident hodně ovlinil zápas. Carrick skočil na Manciniho, když měl míč v držení, podle mě jasná penalta. Navíc to bylo za stavu 0:0 a mohli jsme mít možnost se dostat do vedení. Podle mě je ale nejdůležitější, že jsem odehráli velmi dobrý zápas, tým podal výborný výkon a ačkoliv jsme prohráli, s předvedenou hrou jsem spokojen."

AS Řím je tak po dvou zápasech na 2. místě skupiny F se ziskem tří bodů, o skóre před Sportingem Lisabon.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články