Zpět na » Serie A » Prandelli: Nikam neodejdu!

Serie A - Prandelli: Nikam neodejdu!

0

Líbilo se

03.10. - Trenér Fiorentiny Cesare Prandelli nemá v úmyslu odcházet z Florencie. Chce s týmem bojovat o Scudetto a udělat z Adriana Mutu takovou osobnost Fiorentiny, jako je Francesco Totti pro AS Řím.

"Nemám potřebu nikam odcházet. Mám smlouvu do roku 2011 a vytvořím z Fiorentiny tým, který bude schopen porazit kohokoli v boji o Scudetto. Ale nyní je naší prioritou skončit v první čtyřce tuhle sezonu a zahrát si v Lize mistrů," říká lodivod Fiorentiny.

Pomoci Fiorentině k boji o titul má rumunský útočník Adrian Mutu. Cesare Prandelli navíc věří, že Adrian Mutu se stane takovým symbolem pro Fiorentinu, jako Francesco Totti pro AS Řím.

"Vysvětlil jsem Adrianovi, že se může ještě zlepšit. Je to prvotřídní hráč, světová extratřída. Chci, aby dal Mutu letos co nejvíce branek a pomohl tím týmu. Adrian se pro nás stane takovým lídrem jako Totti pro AS Řím," tvrdí dále Prandelli.

Dalším testem pro Fialky bude zápas Poháru UEFA proti nizozemskému Groningenu. Ten ve čtvrtek přijede na Artemio Franchi bojovat o postup do základní skupiny Poháru UEFA. Franco Semioli říká, že Fiorentina hlavně nesmí soupeře podcenit.

"Chybou, kterou nesmíme udělat, je podcenění soupeře. Musíme hrát naplno. Oni musí dát alespoň jednu branku a musí hrát dopředu Kdybych si mohl vyhrat, chci postoupit do základní skupiny a poté dát branku Juventusu," říká bývalý záložník Chieva.

Fiorentina je v současné době na třetím místě v Serii A, pouze jediný bod za svým nedělním soupeřem z Turína.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články