Zpět na » Francie: Ligue 1 » Kylian Mbappé šel proti Monacu dolů po prvním poločase. PSG tak remizovalo bez gólů

Kylian Mbappé šel proti Monacu dolů po prvním poločase. PSG tak remizovalo bez gólů

Kylian Mbappé šel proti Monacu dolů po prvním poločase. PSG tak remizovalo bez gólů © iconsport.photo - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

01.03. - Luis Enrique a Kylian Mbappé. Vypadá to jako nový zamotaný příběh a asi nečekaný spor. Mbappé oznámil vedení, že od nové sezóny za PSG hrát nebude, Enrique ho nejdříve dal na lavičku, další zápas ho vystřídal. A dnes? Paříž hrála šlágr v Monacu a Enrique tentokráte Mbappého ani nepustil do druhého poločasu. Radši tak usedl na tribunu vedle své maminky. V zápase gól nepadl.

AS Monaco - PSG 0:0

Kylian Mbappé oznámil vedení PSG, že příští sezónu už dres klubu oblékat nebude. Údajně tu dokonce má být dohoda s Realem Madrid. Podivně se ale začal chovat Luis Enrique. Nejdříve Mbappého posadil na lavičku rovnou, další zápas za nerozhodného stavu šel dolů po 65 minutách. Proti Monacu, svému bývalému klubu sice v základu byl, ale evidentně nebyl ve své kůži. Stejně jako celé PSG, které směrem dozadu hořelo a zachraňoval jí při jedné šanci za druhou skvělý Gianluigi Donnarumma. Byly potřeba změny.

Asi nikdo ale nečekal, že tou změnou bude vystřídání Mbappého hned po poločase. Ten byl pak vyfotografován telefonující s úsměvem a následně na tribuně po boku své mamky. PSG to ale evidentně pomohlo. Donnarummu ale napodobil jeho polský konkurent Radoslaw Majecki, který byl stejně tak skvostný. Zaskvěl se zejména proti mladíkům Barcolovi s Vitinhou. Právě brankáři především mohli za to, že zápas skončil bez gólů. Nebudou se ale řešit skvělé výkony Donnarummy s Majeckim ale to, proč šel Mbappé dolů tak brzy.

Muž zápasu: Radoslaw Majecki/Gianluigi Donnarumma

Kylian Mbappé

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články