Zpět na » » Ve třetím kole domácího poháru vyzvou Karlovy Vary Jihlavu, České Budějovice hostí Příbram

- Ve třetím kole domácího poháru vyzvou Karlovy Vary Jihlavu, České Budějovice hostí Příbram

Ve třetím kole domácího poháru vyzvou Karlovy Vary Jihlavu, České Budějovice hostí Příbram © skcb.cz - Utkání Dynamo ČB - Příbram

0

Líbilo se

01.10. - PREVIEW Pohár České pošty pokračuje ve středu dalšími zápasy třetího kola. Ve dvou utkáních se představí týmy, jež zatím výsledkově tápou. Konkrétně proti sobě nastoupí Jihlava s Karlovými Vary a v Příbram se utká s Českými Budějovicemi, které v loňské sezóně nedokázaly udržet v prvoligovou příslušnost.

Právě druhý duel ponese speciální náboj. Bude se totiž jednat o odvetu za zápas v jarní části nejvyšší české soutěže, který ovlivnil sudí Drahomír Drábek. Rozhodčí, jenž byl po utkání vyřazen z listiny pro profesionální soutěže, odpískal kontroverzní penaltu, díky které Dynamo prohrálo 1:0.

Jihočeši si pro tuto sezonu stanovili jasný cíl, postup zpět do první ligy. Zatím však na druhou příčku Fotbalové národní ligy ztrácí tři body a po deseti zápasech figurují na páté příčce soutěže. Nyní se v domácím utkání postaví Příbrami. Ta si neprožívá zrovna nejlepší období, když v posledních pěti ligových zápasech získali svěřenci Františka Straky jediný bod.

Další zápas se odehraje v Karlových Varech, kam přijede Jihlava. Vysočina se po sérii tří porážek propadla až na 14. místo se stejným bodovým ziskem jako 15. Slavia. Na poslední Znojmo pak trenér Komňacký a jeho parta ztrácí jeden bod.

Program třetího kola nebude zkompletován ani po dohrání středečních zápasů. 12. října nastoupí ke svému duelu s Kladnem ještě loňský ligový šampion z Plzně. Od 5. října už začne pohár vyplňovat nově zavedenou podzimní přestávku svým čtvrtým dějstvím.


Středeční program Poháru České pošty:

16:00 Karlovy Vary - Jihlava
17:00 České Budějovice - Příbram

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články