Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 08. kolo

Zápisníček Martina Vozábala, 08. kolo

0

Líbilo se

03.10. - V osmém kole Gambrinus ligy zavítal do Českách Budějovic severočeský Most, tým, ve kterém během loňské jarní části hrál Martin Vozábal poté, co do něho přestoupil v zimním přestupovém období. V létě však zamířil domů - do Českých Budějovic.

Kolo začalo v pátek velkým výpraskem Zlína v Praze na Strahově. Slavia opět ukázala svou sílu. Zlín je určitě smutný po tomto výprasku, ale bodově je na tom velmi dobře zatím. Znám dobře trenéra Hoftycha a ten od příštího zápasu opět představí stejný Zlín, jaký znají fanoušci z letošní sezóny vyjma právě zápasu na Strahově, o tom jsem přesvědčený.

V sobotu si připsala další výhru Sigma Olomouc, šancí měla podle televizních záznamů dost, v tabulce se posunula výše, ovšem Liberec je stále nečekaně v dolních patrech.

Sparta si myslím, že vyhrála v Jablonci zaslouženě, byla lepší a měla více šancí. Jablonec může napravit vše v dalším kole v Mostě, ale tam to bude mít těžké, protože domácí budou usilovat o první výhru v letošním ročníku. Už u nás na jihu měl SIAD možnost si připsat první výhru, ovšem po té, co přežili hosté velkou šanci Radzinevičiuse, se sami dostali do dvou obrovských šancí, které ovšem neproměnili. Nepohledný zápas rozhodl David Homoláč velmi šťastným, ale důležitým gólem v posledních minutách.

Boleslav potvrdila zlepšenou formu, a posunula se v tabulce nahoru. Ovšem těžko se bude dostávat mezi letošní silnou čtyřku, Liberec, Ostrava, Slavia, Sparta.

Ostrava, která minulý týden nečekaně klopýtla doma se Sigmou Olomouc, získala body zpět v Praze na Žižkově, a tím nedovolila opět Žižkovu doma naplno bodovat.

Kladno doma narazilo v zápase s Brnem, které venku zatím hraje lépe než doma, ale stejně jako Boleslav se bude těžko už dostávat do absolutní špičky, jak si to plánovali před sezónou

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články