Zpět na » Synot liga » Vorel je spokojen s prací obrany

Vorel je spokojen s prací obrany

Vorel je spokojen s prací obrany © -

0

Líbilo se

04.11. - V loňské sezoně byl Michal Vorel brankářskou jedničkou Slavie, v létě se ovšem zranil a do Prahy přišel z Mostu zkušený brankář Martin Vaniak, který se uvedl ve vynikající formě a na Vorla tak po uzdraven zbyl pouze post dvojky. Minulé kolo v Liberci se však dostal zpátky do brány ligového celku a nyní proti Teplicím si to zopakoval.

V utkání neměl moc šancí ukázat svoje brankářské umění, v ojedinělých akcích Teplic hlavně ve druhém poločase však prokázal, že je dobrým brankářem. Stejně jako Petr Čech z londýnské Chelsea, na kterého jde za celý zápas pár střel, ovšem on musí být koncentrován celé utkání a právě tyto dvě nebo tři nebezpečné situace ze strany soupeře zachránit. Podobně si musel proti před tímto kolem druhými Teplicemi připadat i Vorel.


"Myslím, že jsme byli lepším týmem, ke konci nás Teplice trochu přimáčkly. Moc se jim nedařila kombinace, dá se říci, že jsme je nepustili do větší šance, až na Feninovu příležitost ve druhém poločase,“ hodnotí zápas Vorel, který se mohl spolehnout na kvalitně odvedený výkon Michala Švece na postu defenzivního štítu a na dobrou práci celé obranné čtyřky. "Teplice se nedostaly přes středovou řadu, a když něco prošlo, tak to v pohodě sebrali naši obránci," pochválil spoluhráče po zápase.

Slavia díky vítězství nad Teplicemi se dostala do trháku, na druhou příčku má již náskok šesti bodů. "Byl to velmi důležitý zápas, možná i utkání podzimu," myslí si Vorel a dodává: „Stát se může vše, může odejít forma, mohou se zranit hráči. My hledíme k nejbližšímu zápasu, jestli po podzimu budeme mít takový nebo makový náskok není rozhodující, protože se bude rozhodovat na jaře."

Kam dál?

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články