Zpět na » Synot liga » 9. kolo - Jiří Krejčí proti Pavlíně Ščasné

Synot liga - 9. kolo - Jiří Krejčí proti Pavlíně Ščasné

0

Líbilo se

05.10. - V devátém kole Tipovačky se proti sobě postaví obránce Jablonce Jiří Krejčí a legionářka z Ă–rebre Pavlína Ĺ časná.

MOST - JABLONEC
Jiří Krejčí:
Utkání bude pro mě velmi pikantní, protože jsem ještě na jaře hájil barvy Mostu. Oběma týmům se moc nedaří, ale věřím, že my jsme na dobré cestě naší výsledkovou mizérii prolomit a v Mostě zvítězíme.
Tip: 2

Pavlína Ĺ časná: Most je remizový král, oba týmy strašně moc potřebují vyhrát, přesto tipuju remízu.
Tip: 0

OSTRAVA - TEPLICE
Jiří Krejčí: Baník i Teplice mají pohárové ambice a zatím je v ligovém ročníku jenom potvrzují. Mohlo by se zdát, že utkání skončí remízou, ale věřím spíše Baníku. Podruhé za sebou si nemůže dovolit ztratit body v domácím prostředí.
Tip: 1

Pavlína Ĺ časná: Tohle bude zajímavý zápas, ve kterém se utká průběžně druhý tým se třetím. I díky podpoře svých fanoušků vyhraje Baník.
Tip: 1

BRNO - BOLESLAV
Jiří Krejčí: Boleslav má náročný program a na jejím vystoupení v Brně to bude znát. Domácí Brno zase má za sebou dva vítězné zápasy a tak je v klidu. Boleslav však kvalitu má a myslím si, že alespoň bod z Brna odveze.
Tip: 0

Pavlína Ĺ časná:
Doufám, ře se mi vyplní mé přání, a že Boleslav protáhne úspěšnou ligovou sérii.
Tip: 2

SPARTA - SLAVIA
Jiří Krejčí: Oba týmy sužuje marodka a v případě Sparty i discipinární tresty. Slavia sice hraje atraktivnější fotbal, ale tyhle zápasy se na krásu nehrají. Zvítězí opět spartaňské srdíčko a všechny body zůstanou na Letné.
Tip: 1

Pavlína Ĺ časná:
Slavia je ve větší herní pohodě a z Letné si po letech odveze všechny tři body.
Tip: 2

FIORENTINA - JUVENTUS

Jiří Krejčí: Juventus se po roční přestávce opět dostal do nejvyšší soutěže a jeho výkony a výsledky jsou opět výborné. Ale pozor, Fiorentina nezůstává pozadu. Budu se držet nepsaného italského pravidla. Stojí-li proti sobě dca velkokluby pravděpodobnost nerozhodného výsledku je vysoká.
Tip: 0

Pavlína Ĺ časná:
Juventus potvrdí svoji aktuální formu a na půdě Fiorentiny vyhraje.
Tip: 2

SCHALKE 04 - KARLSRUHER SC
Jiří Krejčí: Karlsruher SC je největším překvapení německé ligy, boduje kde se dá. Proto domácí Schalke, které ve středu zvítězilo v Lize mistrů na půdě Trondheimu, nečeká nic lehkého. Pokud chce ale Schalke pomýšlet na mistrovský titul, nesmí si už dovolit domácí ztráty, které by určitě využil Bayern ke zvýšení svého náskoku na čele tabulky.
Tip: 1

Pavlína Ĺ časná: Schalke má v Bundeslize celkem formu a myslím, že proti Karlsruher vyhraje.
Tip: 1

BORDEAUX - LYON

Jiří Krejčí: Lyon sice vede ligovou tabulku, ale jeho náskok už není tak suveréní jako v minulých sezonách. Navíc se do týmu vkrádá jeho zatím neúspěšné učinkování v Lize mistrů. Něco mi říká, že Lyon opět prohraje.
Tip: 1

Pavlína Ĺ časná:
Lyon momentálně nezáří ani ve francouzské lize, ani v Lize mistrů, a ani tentokrát podle mě nevyhraje.
Tip: 0

LIVERPOOL FC - TOTTENHAM

Jiří Krejčí: Liverpool ve středu utrpěl nečekanou domácí porážku proti Marseille. Tottenhamu zase vůbec nevychází start do sezony. V tabulce se krčí až na 18. místě tabulky. Pokud Liverpool chce po dlouhých letech docílit mistrovského titulu, měl by tápající Tottenham porazit.
Tip: 1

Pavlína Ĺ časná:
Domácí fanoušci doženou Liverpool k vítězství.
Tip: 1

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články