Zpět na » Synot liga » V Hradci obdrží prvních tisích diváků dárek

Synot liga - V Hradci obdrží prvních tisích diváků dárek

0

Líbilo se

05.10. - AKTUALIZOVĂ�NO!! K 10. kolu druhé nejvyšší fotbalové soutěže přijede do Hradce ambiciózní tým Slovácka. Jedná se nejatraktivnější duel, který se během podzimní části sezony v Malšovicích odehraje. Zároveň se tento zápas dá označit opět jako šlágr celého kola.

Minulý víkend právě Slovácko přeskočilo Votroky v tabulce na druhé místo domácí výhrou 3:0 nad Duklou Praha. Hradečtí si odvezli bod za bezbrankovou remízu ze hřiště lídra tabulky – Příbrami. V neděli se tedy utkají momentálně třetí proti druhému a opět půjde hradeckým o čelo tabulky v době, kdy se odtrhává silná čtyřka, kterou krom nadcházejících soupeří tvoří ještě zmiňovaná Příbram a čtvrtá Opava.


Slovácko ještě loni hrálo nejvyšší soutěž, ale pravděpodobně i finanční problémy a celková nejistota poslala klub do 2. ligy. Tam předvádí zatím odhodlané výkony zaměřeny na kombinační hru. Zvláště v posledních kolech hrají hráči opravdu v pohodě. Nejlepším střelcem Slovácka je čtyřgólový Václav Činčala.


Tým Hradce má za sebou tři nepříliš herně povedená utkání (Hlučín, pohár s Bohemians Praha, Příbram). Ale ze šatny zní, že si to kluci mezi sebou sami vyříkali: „Nyní naše fanoušky už nechceme zklamat,“ řekl pro klubový web záložník Tomáš Bouška. Co se týče zdravotního stavu, všichni hráči by měli být v pořádku. „V týdnu jsme měli pouze drobné problémy, které by neměly ohrozit nedělní sestavu,“ říkal trenér mužstva Luděk Klusáček tuto středu. Ke konci týdne však angína přemohla brankáře Karla Podhajského, takže se Votroci v nedělním zápase budou muset obejít bez něho.


Pro diváky je připravena speciální akce. Prvních 1 000 platících diváků obdrží ke vstupence zdarma autosamolepku s klubovým logem.


Dále jsou pro návštěvníky připraveny tradiční akce: poločasová soutěž, grilovaná kýta a atrakce pro děti.


Zápas FC Hradec Králové vs. FC Slovácko začíná v 17 hodin tuto neděli. Brány stadionu se otevírají v 15:30.


Vzhledem k atraktivitě duelu a předpokládanému velkému zájmu o utkání klub FC Hradec Králové žádá diváky, aby dorazili s časovým předstihem.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové .

Michal Horáček / FC Hradec Králové

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články