Zpět na » Synot liga » Jihlavské trápení pokračuje

Jihlavské trápení pokračuje

0

Líbilo se

05.10. - Jihlava sice v minulém kole vyhrála v Hlučíně a dala tak alespoň na chvíli zapomenout na svou krizi, další kolo ale nedokázala doma porazit Fulnek, když s ním remizovala 0:0, trápení tak pokračuje nanovo.

Hosté z Fulneku na tom byli před vzájemným soubojem překvapivě lépe. Patřila jim pátá příčka, Jihlava byla o čtyři příčky níže.


V prvním poločase působila Jihlava velmi zakřiknutě a rozhodně tak nenavázala na svůj výkon z Hlučína. Fulnek byl aktivnější, ale ani on se do vyložené šance nedostal. První poločas tak skončil za stavu 0:0.


Do vedení mohli jít domácí v 53. minutě, ale proti Faldynovi musel vytáhnout skvělý zákrok Pospěch. Jihlava po té byla přeci jen aktivnější, Simra deset minut před koncem vychytal opět Pospěch. Gól tak nevstřelilo ani jedno z mužstev, a tak diváci odcházeli ze stadionu zklamaní.


Na jihlavský stadion si našlo cestu jen 953 diváků, což je nejmenší domácí návštěva v sezóně. Poprvé tak počet diváků nepřekročil tisícovku, což jen dokumentuje nepříjemnou situaci v jihlavském klubu.


Oba týmy si přes zisk jednoho bodu v tabulce příliš nepolepší, tabulka je hodně vyrovnaná a pravděpodobně je předstihnou další soupeři.

Jihlava – Fulnek 0:0
Rozhodčí: Adámek - Goňa, Lakomý. ŽK: Ĺ edivý - Staš. Diváků: 953
Jihlava: Macháček - Veselý, Suchý, Ĺ edivý, Drga - Bayer (87. Rabušic), Sviták, Mezlík, Lovětínský - Simr, Faldyna
Fulnek: Pospěch - Vyskočil, Kapralík, Doležal, Staš - Lukaštík, Kovář, Slončík, Vajda - Smetana, Koštuřík (79. Malohlava)

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články