Zpět na » Synot liga » Zach odvolán z lavičky Liberce

Synot liga - Zach odvolán z lavičky Liberce

0

Líbilo se

07.10. - Michal Zach byl odvolán z postu trenéra Slovanu Liberec. Libereckému vedení došla trpělivost po sobotní remíze s Kladnem.

Zach přebral mužstvo po úspěšném Vítězslavovi Lavičkovi, který například dokázal dovést Liberec k titulu. Tenkrát mu Michal Zach dělal ještě asistenta, jeho chvíle pak přišla v této sezóně, kdy se majitel klubu Ludvík Karl s Lavičkou rozloučil. Pod Zachovým vedením ale tým nijak nezářil, z devíti zápasů vyhrál pouze jednou a v tabulce je aktuálně čtrnáctý, soupeři pod ním mají však ještě zápas k dobru.


Mužstvo vede zatím současný trenér B-mužstva Radim Nečas. Liberec však chce oznámit jméno nového kouče co nejdříve. Nejvážnějším kandidátem je Josef Csaplár, který už v Liberci působil. Pod jeho vedením získal svůj první titul. Další jména, o kterých se spekuluje, jsou například ještě Jaroslav Hřebík nebo Ladislav Ĺ korpil. Není však vyloučeno, že by tým mohl převzít právě Radim Nečas.


Preciosa, která severočeský klub vlastní, má údajně finanční problémy a klub chce prodat. Ĺ etří proto, kde se dá, důkazem toho jsou například poslední hostování mladíků Pudila a Brezinského.


Další ligové kolo se hraje až za čtrnáct dní, Slovan však čeká ve středu důležité utkání v poháru, kde zajíždějí na horkou půdu druholigového Fulneku. Pohár ČMFS je tak pro ně zřejmě poslední šance jak se ještě dostat do pohárové Evropy. Po reprezentační pauze pak čeká Severočechy těžké trojutkání, kdy nejprve zajíždějí do Mladé Boleslavi, pak doma přivítají Slavii a po té se utkají v podještědském derby v sousedním Jablonci.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články