Zpět na » Synot liga » Kozel: Od klubu jsem ultimátum nedostal

Synot liga - Kozel: Od klubu jsem ultimátum nedostal

0

Líbilo se

07.10. - Na pozápasové tiskové konferenci panovala ze strany trenéra mosteckého týmu Roberta Žáka veselá atmosféra, jeho protějšek Luboše Kozel byl zasmušilý.

"Já nemůžu být s výsledkem spokojen, protože jsme sem přijeli a chtěli jsme bojovat, což se nám nepovedlo díky výkonu z prvního poločasu, který nebyl dobrý. Připravovali jsme se na Toleskiho, z první nebezpečnější akce nám dal gol, který s námi trochu otřásl. Výkon po prvním gólu nebyl optimální. Ve druhým poločase se výkon zvedl," řekl na pozápasové tiskové konferenci k utkání trenér Jablonce Luboš Kozel.

"Samozřejmě se tomu člověk neubrání, od nikoho z klubu jsem ale ultimátum nedostal," odpověděl na otázku FotbalPortalu, zda myslel během zápasu na údajné ultimátum šéfů Jablonce, že musí z utkání se Spartou a Mostem získat jeho tým čtyři body, což se nestalo. "Během druhého poločasu jsem myslel na to, co s tím udělat. Kdybychom byli přesnější a důraznější, tak jsme mohli vyhrát," dodal Kozel.

"Na to se ode mě odpovědi nedočkáte," odpověděl, zda to tedy byl jeho poslední zápas na lavičce Jablonce.

"Myslím, že se od nich čeká více," řekl o starších hráčích Kozel. "Souhlasím s Milanem Fukalem, že ne všichni hráči si uvědumují, že jsou v Jablonci a neodvádají na hřišti to, co by měli," dodal Kozel.

"Jako alarmující jsem viděl již předem to, že Jablonec měl a celé jaro třináct bodů. Problémem je i to, že se zranil Luděk Zelenka. A nám nezbývá nic jiného, než to řešit prací."

"Chtěl bych poděkovat divákům, kteří na nás nezavřeneli. V Českých Budějovicích jsme měli sto lidí, fanoušci jezdí ven, dnes nám pomohli v závěru. Ublížilo nám, že Goče nemohl nastoupit do druhého poločasu. Jak říkal Luboš, když Jablonec vystřídal ofenzivní hráče, byli nebezpeční. Musí ještě jednou poděkovat fanouškům a i hráčům, kteří utkání zvládli.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články