Zpět na » Synot liga » Bílek: Zbývá hodně zápasů

Synot liga - Bílek: Zbývá hodně zápasů

0

Líbilo se

08.10. - Čtrnáct dlouhých let čekala Slavia na vítězství v derby na Letné. Dnes se dočkala. Vyhrála díky trpělivé hře, důslednosti v obraně a také ji k vítězství dopomohl nepochopitelným zkratem Pavel Horváth, letenský kapitán.

Právě na Horvátha se zlobil na pozápasové tiskové konferenci trenér letenského celku Michal Bílek. "Nezvládli jsme úvod, ale zbývalo ještě hodně času na obrat. Jenže pak přišla obrovská nedisciplinovanost nejzkušenějšího hráče. To se nesmí stát nikomu, to nás hrubě poškodilo, bude to mít dohru," řekl kouč poraženého týmu.

Ve druhé půli se Spartě stav utkání nepodařilo otočit. "Bojovali jsme, stáhli jsme hru na tři obránce, ale žádná stoprocentní šance už nepřišla," řekl Bílek a dodal: "Do konce sezony zbývá ještě hodně zápasů a já věřím, že už v průběhu podzimu to dokážeme co nejvíce stáhnout."

Trenér vítězného týmu Karel Jarolím si myslí, že nejdůležitějším okamžikem zápasu byla vstřelená branka v úvodu utkání. "Spartu to asi zaskočilo," řekl, ovšem sportovně dodal, že Sparta zbytek první půle ovládla: "Měla územní převahu, ale nemyslím, že by měla velké šance. My jsme dělali chybu, že jsme ustupovali ve středu hřiště, proto jsme i střídali."

Horváthovo vyloučení Jarolíma příliš nepřekvapilo. "Očekávali jsme, že může dojít k selhání nervů. A zrovna Pavel Horváth je ten typ, který do toho dává příliš emocí. Nabádali jsme proto Ĺ vece, aby mu nedal žádný prostor," řekl trenér Slavie.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články