Zpět na » Synot liga » Novým koučem Jablonce se stal Komňacký

Synot liga - Novým koučem Jablonce se stal Komňacký

0

Líbilo se

11.10. - František Komňacký je novým lodivodem tápajícího severočeského celku Jablonce. Dnes večer se s představiteli klubu dohodl na smlouvě do června 2009.

Jablonec před sezonou angažoval mladého kouče Luboše Kozla. Tomu se ale v jeho první ligové štaci nedařilo a s týmem za devět utkání vyhrál pouze jednou. V dosavadních devíti kolech nasbírali Severočeši pouze šest bodů a momentálně okupují čtrnácté místo společně s Libercem, který také v současné době hledá trenéra.

Komňacký byl také v hledáčku Slovanu Liberec, ovšem zakotvil v Jablonci. S mužstvem začne trénovat od soboty a má týden na to, aby tým dobře připravil na první soutěžní utkání pod jeho vedením. Na Střelnici přivítají Jablonečtí Baník Ostrava, se kterým Komňacký získal v roce 2004 mistrovský titul.

Ĺ estapadesátiletý Komňacký je úspěšným trenérem. Dobrou práci odvedl například v týmu Synotu či ve Zlíně. Vrcholem byl titul s Baníkem, který Ostravští získali po třiadvaceti letech. Poté působil Ružomberoku, kde v minulé sezoně získal mistrovský titul i slovenský pohár. Jeho poslední angažmá bylo v Rusku v druholigovém Rostovu.

Nový jablonecký kouč nebude mít snadný úkol. Jedno má však jisté. Hned v prvním utkání si užije ovace ostravských fanoušků, kteří do Jablonce přijedou.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články