Zpět na » Synot liga » Bolf je fit. Nastoupí už v Plzni?

Synot liga - Bolf je fit. Nastoupí už v Plzni?

Bolf je fit. Nastoupí už v Plzni? © -

0

Líbilo se

28.02. - Obránce Baníku Ostrava René Bolf by se konečně mohl vrátit po vleklém zranění na prvoligové trávníky. Čtyřiatřicetiletý stoper už nastoupil minulý týden za rezervu.

V přípravném zápase se slovenským Púchovem odehrál 75 minut a na umělé trávě ve Vítkovicích působil svěžím dojmem. „Nechci to teď zakřiknout, ale cítím se super. Doufám, že to bude platit i pro další dny. Uvidíme, jaký pocit budu mít pak, ovšem měl bych být konečně zcela zdravý,“ řekl bývalý reprezentant pro klubové stránky Baníku.


Ostravští fotbalisté cestují do Plzně již v sobotu a trenér Karel Večeřa připustil, že Bolf má slušnou šanci se dostat do osmnáctičlenné nominace na zápas. Pokud by ve Štruncových sadech skutečně nastoupil, byl by to jeho první ligový start po jeho návratu do Ostravy.


S fotbalem začínal v Rožnově pod Radhoštěm. Po té přestoupil do Vítkovic a následně do konkurenčního Baníku, kde si ho vyhlédla Sparta. Tam se však moc neprosadil a po 1,5 roce se vrátil zpět do Ostravy. S ní pak zažil v sezóně 2003/2004 mistrovskou jízdu a díky tomu se dostal i do reprezentace. Po mistrovské sezóně pak přestoupil do francouzského Auxerre, kde strávil 2,5 roku. Tam mu loni v lednu mu skončila smlouva. On se ale najednou zranil a zničehonic tak byl půl roku tvz. „na dlažbě“. V létě pak přišel s nabídkou ostravský manažer Werner Lička, ale záhy přišlo opět zranění, díky kterému doposud absentoval.


V České nejvyšší soutěži nastoupil k 182 zápasům a vstřelil 19 gólů. V reprezentačním dresu prožil nejkrásnější chvíle na EURU 2004 v Portugalsku, kde patřil v bronzovém týmu Karla Brücknera do základní sestavy. Za český národní tým nastoupil celkem 34x.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
rip - 29.02. Odpovědět

Tak určitě na max. poločas zbytečně neriskovat obnovení zranění,když tak dlouho na něho čekáme,ještě aby se nám opět zranil.Jinač vyhra jasna.

rip

Doufám že nastoupí, je to dobrej obránce Smajlík 18 Smajlík 18

aaa auto sračka

RENE JSI NAS HRAJES ZA BANICEK.MILUJI TE ZAS A ZAS Smajlík 17 Smajlík 8

banicecek
Makrel - 28.02. Odpovědět

jj stačí to napsat jednou no těším se jak ho doma přivítáme kotel určo něco vymyslí Smajlík 7

Makrel
Hory - 28.02. Odpovědět

Chlapče stačí to napsat jednou Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 5

Hory
Mattess - 28.02. Odpovědět

Viděl bych to jen na poločas

Mattess
Mattess - 28.02. Odpovědět

Viděl bych to jen na poločas

Mattess
Mattess - 28.02. Odpovědět

Viděl bych to jen na poločas

Mattess
rip - 28.02. Odpovědět

Hlavně nic neuspěchat a jsem zvědavy jake bude podávat výkony.

rip
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články