Zpět na » Synot liga » Změny v kádru: Žižkov

Synot liga - Změny v kádru: Žižkov

Změny v kádru: Žižkov © -

0

Líbilo se

09.02. - Tým Viktorie Žižkov se přes zimu prakticky nezměnil. Až na asistenta trenéra Grigy Vladimíra Skalbu nikdo neodešel. Vedení Žižkova hledalo obránce a přivedlo hned dva. Jaroslava Procházku z Vyšehradu a Morese z Argentiny. Další posilou je záložník Zdeněk Koukal z Teplic.

Nejvýraznější a jediný odchod:
Vladimír Skalba - ??? - Asistent trenéra Grigy je jediný článek podzimního kádru, který tým opouští. Jeho spolupráce s trenérem Grigou patrně neklapala. Novým asistentem hlavního kouče se stal Boris Kočí.

Příchody:
Jaroslav Procházka - Vyšehrad - přestup: Obránce, kterého si vedení Viktorie Žižkov vyhédlo na Vyšehradu. Trenéři běhěm podzimu velmi usilovně hledali obránce, proto přicházi rozšířit kádr dva noví beci.
Aldo Andres Mores - Deportivo San Marin - přestup: Další zadák, stoper, přichází z Argentiny. Jako jediný uspěl na testu zahraničních hráčů při soustředění na Kypru. Běhěm své kariéry oblékal dresy Bocy Juniors nebo bolivijského Bolivaru, se kterým hrál i jihoamerickou soutěž Copa Libertadores. Nastupoval také za týmy v Malajsii nebo Indonésii.
Zdeněk Koukal - Teplice - přestup: Nejspíše největší posila. Záložník a odchovanec pražských Bohemians přichází z Teplic, kde nedostával tolik příležitostí, na přestup. Zajímavé je, že Zdeněk Koukal, jenž nastupoval i za reprezentační výběry do 18, 19 a 21 let, loni hrál za druholigový Sokolov a v zápase proti Žižkovu vstřelil rozhodující branku.

První zápas jara:
17.2. 10:15 FK Viktoria Žižkov - SK Kladno

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
VIKTORIÁN - 11.02. Odpovědět

Hele Miloši neurážej ho když jsi ho neviděl ani hrát Smajlík 15 Smajlík 15

milos - 10.02. Odpovědět

to bude nejaka lamka ten argentinec Smajlík 2

Andrew - 09.02. Odpovědět

FK Viktoria Zizkov 4EVER!!!

Mattess - 09.02. Odpovědět

Já sem zvědavěj na toho argentince

Mattess
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články