Zpět na » Synot liga » Tepličtí hráči prožili sobotu plnou premiér

Tepličtí hráči prožili sobotu plnou premiér

0

Líbilo se

14.10. - Fotbalové i nefotbalové premiéry prožili někteří hráči Teplic tuto sobotu, zbytek týmu si užívá volna, které jim na celý víkend dopřál Zdeněk Klucký, který tým vede zatímco si Petr Rada plní povinnosti u reprezentace.

Samir Merzič poprvé v reprezentaci

Dalším hráčem, po Edinu Džekovi, který se z Teplic probojoval do reprezentace Bosny a Hercegoviny je krajní obránce Samir Merzič. Toho po jarním rozkoukávání v dresu Teplic zastihl úvod sezóny ve výtečné formě, a tak se v minulém týdnu dočkal poprvé pozvánky do národního týmu. Premiéru se odbyl včera při utkání v Řecku, když naskočil do zápasu v 62.minutě a nahradil Blatnjaka. Porážce svého týmu však nezabránil, z Řecka si Bosna a Hercegovina odváží porážku 2:3. Jen pro upřesnění, již zmiňovaný Edin Džeko, který momentálně působí ve Wolfsburgu, proseděl celé utkání na lavičce náhradníků.

Tepličtí si vyzkoušeli práci modelů

Trojice hráčů ze žlutomodré skvadry - Michal Gašparík, Jakub Mareš, Vlastimil Ryška - prožila sobotu na předváděcím mole v obchodním centru nedaleko Teplic, úplná premiéra to však nebyla pro Michala Gašparíka, ten si něco podobného prožil již v Trenčíně. Všichni tři se v nové roli výborně bavili, bylo vidět, že vedení FK Teplice do "boje" vyslalo jedny z největších modemanů, kteří se v týmu nacházejí.

Celý tým vyjma reprezentantů se bude od pondělí klasicky připravovat na sobotní utkání v Olomouci.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz/fkteplice.cz

Nejnovější články