Zpět na » Synot liga » V poháru končí i Mladá Boleslav

V poháru končí i Mladá Boleslav

0

Líbilo se

16.10. - V poháru ČMFS pokračuje polovina klubů z 1. Gambrinus ligy. Dnes se totiž událo další překvapení, Třinec totiž vyřadil Mladou Boleslav.

Oba týmy se přitom vy svých ligách nacházejí v opačných rozpoloženích. Třinec ve druhé lize hraje doslova tragicky, vyhrál pouze jednou a z poslední čtyři zápasy prohrál. Za to mu nemůže patřit nic jiného než poslední místo. Mladá Boleslav se pod trenérem Ĺ časným zvedla a v tabulce je po tragickém startu pátá.


Dění v prvním poločase vůbec nenasvědčovalo nějaké senzaci. Ĺ časného svěřenci kontrolovali hru a ve 20. minutě získali Kopicem zasloužené vedení proti soupeři, který hrál s velkým respektem. Ten však Třinečtí nechali o přestávce v šatně a slepenými góly Rodriguese v 60. minutě a Malíře v 61. minutě skóre otočili. V závěru se ubránili drtivému boleslavskému tlaku a postoupili do čtvrtfinále Poháru ČMFS.

Třinec - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
Branky:
60. Rodriguez, 61. Malíř - 18. Kopic. Rozhodčí: Adámek - Filgas, Goňa. ŽK: Rolko, Kopic, Vaněček. Diváků: 1226.
Třinec: Bruk- Pindor, Krejčíř, Lisický, Čelůstka - Hupka, Ceplák, Matěj, Ďurica - Rodrigues, Dombi.
Mladá Boleslav: Pižanowski - Sedláček (79. Schubert), Rolko, Kopic, Hrdlička (66. Voříšek) - Kalina, Rajnoch, Holub, Poláček (57. Vaněček) - Kysela, Mendy.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fkmb.cz

Nejnovější články