Zpět na » Synot liga » U-21: Česká republika - Arménie 3:0 (3:0)

U-21: Česká republika - Arménie 3:0 (3:0)

0

Líbilo se

17.10. - Díky vítězství 3:0 nad Arménií se dostali lvíčata do čela své kvalifikační skupiny, ovšem druhé Turecko má oproti Čechům zápas k dobru. Právě s Turky se utkají lvíčata v příštím kvalifikačním zápase, které se bude hrát v listopadu. Kalendářní rok Češi zakončí na hřišti průběžně třetí Ukrajiny.

Oproti poslednímu zápasu udělal trenér Lavička v základní sestavě tři změny, což se jeho týmu vyplatilo již v samém úvodu utkání. Marek Střeštík již ve druhé minutě otevřel skóre zápasu skákavou střelou, která překvapila brankáře Meliksetjana. V osmnácté minutě zvýšil skóre po souhře s Dočkalem Jeslínek, na konečných 3:0 zvýšil ve 29. minutě Pekhart svoí pátou trefou v průběhu kvalifikace.

Česká republika "21" - Arménie "21" 3:0 (3:0)

Branky: 2. Střeštík, 18. Jeslínek, 29. Pekhart. Rozhodčí: Filipovič - Tomičič, Čupič (všichni Srb.). ŽK: Jeslínek - Jedigarjan, Simonjan. Diváci: 1065.

ČR "21":
Ĺ venger - Kúdela, Suchý, Cigánek, Kubáň - Dočkal (69. Mičola), Holek (74. Gebreselassie), Fillo (58. Kalouda), Střeštík - Jeslínek, Pekhart. Trenér: Lavička.
Arménie "21": Meliksetjan - K. Chačatrjan, Mkojan, Simonjan, Stepanjan - Sahakjan (61. Bareghamjan), Mkrtčjan, Jedigarjan (58. G. Chačatrjan), Andrikjan (89. Meliksetjan), Balabekjan - Ghazarjan. Trenér: Sukijasjan.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články