Zpět na » Synot liga » Do Hradce zavítají Bohemians

Do Hradce zavítají Bohemians

0

Líbilo se

19.10. - Zajímavý duel slibuje nedělní utkání v Hradci Králové. Do východočeské metropole zavítá aktuálně pátý tým ligové tabulky Bohemians Praha. Bohemka má z posledních kol slušnou formu, a tak Hradec nečeká nic lehkého.

Hradečtí Votroci mají za sebou sérii tří těžkých druholigových zápasů. Ani z jednoho z nich neodcházeli jako poražení a v neděli chtějí získat 3 body za vítězství: „Rozhodně chceme vyhrát!“ odhodlaně řekl trenér Klusáček pro klubový web Hradce.


Při pohledu na tabulku zjistíme, že Hradec je v současné době na 3. místě ze ziskem 22 bodů a Bohemians jsou pátí a ztrácejí na svého soupeře jen dva body. I z tohoto důvodu se bude jednat o zajímavý zápas. Prvních pět týmů totiž se odtrhlo od zbytku tabulky a mezi prvním a pátým je rozdíl pouhých 4 bodů.


Oba dva týmy se letos utkali již v poháru ČMFS. V tomto zápase zvítězila Bohemka 1:0, což je jistě další motivace, která požene naše hráče za vítězstvím!


V poločase zápasu bude také představena divákům a dekorována nová MISS našeho fotbalového klubu – Beáta Stavrevová.


Pro návštěvníky zápasu jsou připraveny tradiční akce: poločasová soutěž, grilovaná kýta a atrakce pro děti. Do 16:45 bude také občerstvení v areálu (pivo a limo) za poloviční cenu.


Zápas FC Hradec Králové vs. TJ Bohemians Praha začíná v 17 hodin tuto neděli. Brány stadionu se otevírají v 15:30.


Trenér Hradce Luděk Klusáček odpověděl oficiálnímu webu Hradce Králové před tahákem 12. kola takto:


Co očekáváte od příštího soupeře – Bohemians?
Jedná se o nováčka soutěže. Mají však řadu zkušených hráčů. Vyvedl se jim začátek soutěže. Společně jsme se už střetli v pohárovém zápase. Doma jsou však určitě silnější než venku.

Jak je na tom hradecký kádr?
Angínu má Vašek Pilař. Drobné problémy má i Jarda Ĺ merda, u něj se ale uvidí, zda bude hrát.

S jakým výsledkem budete spokojen?
Rozhodně chceme vyhrát.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové .

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/FC Hradec Králové

Nejnovější články