Zpět na » Synot liga » Zima lize ubrala diváky

Synot liga - Zima lize ubrala diváky

Zima lize ubrala diváky © -

0

Líbilo se

27.11. - Poslední kolo se odehrálo téměř za zimního počasí a to se bohužel negativně projevilo na návštěvnosti, která byla nejnižší od začátku ligy.

Tragickou návštěvnost tohoto kola doslova podtrhla pondělní televizní dohrávka Kladno - Ostrava. Na stadion Františka Kloze si našlo v ne příliš fotbalovém počasí cestu jen 1240 nejvěrnějších fanoušků. To je zároveň nejmenší návštěva v probíhajícím ročníku 1. Gambrinus ligy.


I na ostatních místech to ale nebylo slavné. Jen na dvou stadionech se počet diváků přehoupl přes tři tisícovky. Tradičně nezklamali fanoušci Bohemians, kteří opět přišli v hojném počtu a svůj tým hlasitě povzbuzovali. Bohužel pro ně jejich tým opět prohrál.


To vše dává dohromady průměrnou návštěvu 2995 diváků na zápas. Průměr na zápas v probíhající sezóně je však o mnoho přívětivější, protože se pohybuje nad pětitisícovou hranicí. Přesně to je 5217 diváků na zápas.


O víkendu se teploty pohybovaly kolem bodu mrazu a to jistě odradilo mnohé diváky. Na tento víkend jsou předpovědi jen o něco málo optimističtější. Podle předpovědí má být oblačno, místy s přeháňkami. Teploty se mají pohybovat v rozmezí 3°C - 7°C.


Doufejme tedy, že 15. kolo nebude pokračovat ve smutném trendu a diváci se na stadiony opět vrátí.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 27.11. Odpovědět

Ja du na Spartak Smajlík 7 doufam ze zemne nebude snehulak Smajlík 2 sice bydlim blizko Sparty ale na zapasy chodim jenom nekdy vetsinou na Top tymy Smajlík 7

PATrikFCB - 29.11. Odpovědět

TO Radek: To máš s čím machrovat Smajlík 3

KaPi - 27.11. Odpovědět

Jojo, je to tak! Sám vím o čem mluvím, protože na Plzeň - Boleslav jsem nejel jen z důvodu velké zimy a myslím si, že by mi to nestálo ze to, abych seděl v 0 stupních na tribuně, i když Plzeň zvítězila... Smajlík 11 Smajlík 12

KaPi
MatyCZ (webmaster) - 27.11. Odpovědět

Kdo chce na fotbal, tak si vždycky cestu najde... Smajlík 6

MatyCZ
KaPi - 27.11. Odpovědět

A já se vsadím, že ty určitě vždycky raději sedíš doma? Co? Mistře Juventuse? Smajlík 2

KaPi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články