Zpět na » Synot liga » Fanoušci s Baníkem do Turecka!

Synot liga - Fanoušci s Baníkem do Turecka!

0

Líbilo se

31.10. -

FC Baník Ostrava se vydal na opravdu zajímavou marketingovou cestu. Od začátku sezony se viditelně snaží starat o fanoušky, pořádá různé akce a rozdává spoustu volných vstupenek. Nejnovější tah však v Česku nemá obdoby: Fanoušci pojedou s mužstvem na soustředění do Turecka.

"Cestovní kancelář Baník" tedy nabízí na dobu soustředění před jarní částí ligy letecký zájezd do Antalye. Vše se počne 21.ledna 2008, kdy se tým s fanoušky přesune na Ruzyni odkud poletí letecký spoj právě do místa hlavního dění, do Antalye. Mužstvo bude přespávat v hotelu Kremlin Palace a stejné ubytování s plnou penzí tak poznají i ostatní účastníci zájezdu.

Vše vyjde na 21 990 Kč pro jednu osobu, bude-li s to obsadit dvojlůžkový pokoj, případně 26 650Kč, chce-li cestující samostatnou cimru. Majitelé permanentních vstupenek navíc mohou počítat s desetiprocentní slevou. Klub část uhradí ze svého a fanouška tak zimní dovolená vyjde na 18 799 Kč nebo 23 990 Kč).

Předseda představenstva FC Baník, Jakub Kahoun zejména upozorňuje, že klub nemá na akci žádný zisk: "Víme, že v cizině je to běžná praxe, zejména třeba u bundesligových klubů. I když je nám jasné, že cena zájezdu není vůbec nízká, přesto fandové mají možnost stát se na deset dnů členy výpravy, prakticky se všemi jejími výhodami. Rovněž se postaráme také o transfery na letiště či k případným utkáním do okolí. Fanoušci by měli zajištěn bezplatný vstup na všechny tréninky i zápasy. V případě zájmu by náš doprovod organizoval i pravidelné setkání s hráči či realizačním týmem. Navíc zdůrazňuji, že klub narozdíl od bundesligových týmů netrhne na akci žádný zisk," pověděl.

Jedná se jistě o přelomovou a zajímavou nabídku. Všichni ostravští příznivci si mohou zájezd zarezervovat do konce listopadu kdy je uzávěrka přihlášek.

/ fcb.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články