Zpět na » Synot liga » Blšany - Jihlava 0:0

Synot liga - Blšany - Jihlava 0:0

0

Líbilo se

03.03. - V posledním přípravném zápase obou mužstev nepadl gól, přestože Jihlavu a Blšany dělí v tabulkce druhé ligy propastných čtrnáct míst.

Ăšvod utkání byl vyrovnaný a vyznačoval se poměrně ostrou a agresivní hrou. Od 30. minuty si však Jihlava začala vytvářet trvalejší převahu a gólové šance. Ve 33. minutě unikl po levé straně Svoboda, hledal naběhnutého Faldynu, ale jeho záměr vystihl pozorný gólman Svoboda. Domácí se soustředili na dlouhé nákopy a rychlé brejky.


Druhá půle byla vyrovnanější, hrálo se nahoru – dolů a výkon ofenzivních složek převyšoval ty obranné. Přesto se diváci v generálce na II. ligu gólu nedočkali. Blšany k němu měli blízko v 50. minutě, kdy šanci Chmelu na poslední chvíli uhasil odkopem Cihlář. Z následného protiútoku se mohl radovat Rabušic, ovšem gólman Svoboda ho vychytal. Zápas tak skončil bez branek.


Hlavní cíl Blšan ve druhé lize je záchrana. Tým je zatím na poslední pozici, ale na nesestupovou příčku ztrácí pouhý bod. Vední "chmelařů" posilovalo především zkušenými hráči především z Mostu. Přišli Svoboda, Novotný a Pilař a zvláště gólman Svoboda v posledním přípravném utkání svůj tým podržel. Vedle těchto hráčů se v týmu objevili mladíci Klasna, Trup, Rosa, Smejkal, Argentinec Horacio Rosendo a Brazilec Andrei. Přičemž Rosa, Smejkal a oba Jihoameričané jsou v klubu jen na hostování.


Cíl Jihlavy je jasný - postup do první ligy. K tomu jí má pomoci největší zimní posila Jiří Vít, který se nevešel do kádru Mladé Boleslavi, a tak přišel na hostování do konce sezóny. Dále ještě přišli ještě Vladimír Peška, Radek Gorol, Libor Baláž a Radim Ditrich.

Blšany - Jihlava 0:0
Rozhodčí: Racek, Diváků: 50
Blšany: Svoboda – Rosa, Novotný, Zachariáš, Loos – Pilař, Poláček, Krejčík, Andrei – Smejkal, Bogdanov, postupně střídali: Süsser, Jamrich, Kožíšek
Jihlava: Rzeszoto – Gebreselassie, Kadlec, Ĺ ourek, Cihlář – Veselý, Vladyka, Lovětínský, Malínek – Faldyna, Svoboda, postupně střídali: Vít, Gorol, Rabušic, Ditrich, Čermák, Ĺ amánek a Drga

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fcvysocina.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články