Zpět na » Synot liga » Zlín - HFK Olomouc 2:0 (0:0)

Synot liga - Zlín - HFK Olomouc 2:0 (0:0)

0

Líbilo se

03.03. - V dnešní generálce na ligu porazil Zlín druholigový klub z Holic 2:0 a uzavřel tak svoji výsledkově nepříliš povedenou zimní přípravu, ve které v polovině zápasů prohrál.

Druholigový hráči holického klubu trápili až do 68. minuty favorita zápasu, kterým Zlín bez pochyby byl. Ve zmíněné minutě však otevřel skóre Činčala a za dalších osm minut vstřelil drugou branku Vyskočil.

"Utkání proti kvalitnímu soupeři nám celkem vyšlo. Týká se to především druhého poločasu, ve kterém jsme hráli dobře. Neméně důležité je pro mě i to, že jsme neinkasovali branku," řekl zlínský trenér Pavel Hoftych.

Trávník už po 35 minutách musel s lehčím zraněním opustit záložník Dian, ale podle Hoftycha bude do příštího víkendu v pořádku.

Hodnocení trenéra:
"Zejména pro psychiku mužstva je toto vítězství velmi důležité. Máme se od čeho odrazit a i samotní hráči si dokázali, že zlínský mančaft má svou kvalitu. Už během týdne jsem na hráčích viděl, že si příliš nevěří a v tomto duchu absolvovali i celý první poločas. Až příliš mnoho balónů jsme kazili a nedokázali jsme si přesně přihrát. Ve druhé půli jsme proto chtěli zlepšit procentuální kvalitu přihrávek, což se podařilo a druhý poločas vyzněl z našeho pohledu výrazně lépe než první," řekl trenér Hoftych pro klubové stránky.

Branky: 68. Činčala, 76. Vyskočil.
Zlín: Zlámal - Vidlička, Janíček, Zbožínek, Penner - Dian (35. Kraus), Zúbek, Opiela (46. Ĺ mahaj), Červenka (70. Lukaštík) - Žůrek (46. Vyskočil), Bača (60. Činčala).

Dřívější přípravné zápasy:

Slovácko - Zlín 2:1 (Vrtělka z pen)
Brno - Zlín 3:2 (Zapletal, Lukaštík)
Zlín - Ostrava 1:3 (Žůrek)
Zlín - Ostrava 1:0 (Dujka)
Zlín - Olomouc 1:2 (Zbožínek)
Zlín - Ružomberok 4:1 (2 Žůrek, Zbožínek, Ĺ mahaj)
Zlín - Artmedia Bratislava 4:0 (Žůrek, Činčala, Kraus, Vyskočil)
Zlín - Třinec 1:1 (Žůrek z pen)
MĹ K Žilina - Tescoma Zlín 4:2 (Žůrek, Ĺ mahaj).
Zlín - HFK Olomouc 2:0 (Činčala, Vyskočil)

Celkem Zlín odehrál v přípravě 10 zápasů s bilancí 4-1-5.

Nejlepším střelcem Zlína v zimní přípravě je Žůrek (6 branek).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články