Zpět na » Synot liga » 19. kolo mění své televizní zápasy

Synot liga - 19. kolo mění své televizní zápasy

0

Líbilo se

01.03. - Česká Televize změnila své přenosy v 19. kole. Diváci tak neuvidí zápas Mladá Boleslav - Jablonec. Místo něho zařadila utkání Slavia - Brno.

Původně totiž měla v pondělí 19. března na Strahově trénovat česká reprezentace před kvalifikačním duelem s Německem, protože na stadionu pražské Sparty se ve stejnou dobu bude měnit část trávníku. Národní tým se ale nakonec po domluvě bude připravovat na vedlejším tréninkovém hřišti Sparty. ČT2 tak nakonec může odvysílat v pondělí původně plánované utkání Slavia Praha – 1FC Brno. Původně se měl hrát v pondělí zápas Liberec - Olomouc, ale ten byl přesunut na neděli 20:15.


Hned první jarní televizní zápas Liberce se Slavií může způsobit problém. V Liberci hrají Bílý Tygři hokejové Play Off a v případě pátého zápasu hrozí kolize s fotbalovým utkáním. Řešením by mohlo být přehození zápasu na nedělní přenos, v pondělí by tak šel zápas Sparta - Jablonec. Dále je možné, že se upraví začátky buď fotbalového nebo hokejového utkání. Třetí možnost je, že se nic nezmění a v Liberci půjde fotbal proti hokeji, ačkoli by se hokej z Liberce v televizi nevysílal, přednost by dostalo druhé čtvrtfinálové utkání Pardubice - Znojmo. Toto vše by neplatilo za předpokladu, kdyby Liberecká s Třincem série v čtvrtfinále skončila už po čtyřech zápasech.


Ostatní plánované zápasy zůstávají zatím beze změn. V televizi by se tedy měli objevit zápasy:
18.kolo
ČT4 11.3.-20:15 Sparta - Jablonec
ČT2 12.3.-17:15 Liberec - Slavia

19.kolo
ČT4 18.3.-20:15 Liberec - Olomouc
ČT2 19.3.-17:15 Slavia - Brno

20.kolo
ČT4 25.3.-20:15 Olomouc - Slavia
ČT2 26.3.-17:15 Sparta - Mladá Boleslav

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fkjablonec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články