Zpět na » Synot liga » Necid prodloužil smlouvu ve Slavii

Synot liga - Necid prodloužil smlouvu ve Slavii

0

Líbilo se

01.03. - Ve Slavii další mladý hráč prodloužil svoji smlouvu. Po Jakubovi Divišovi, Marcelovi Gecovovi či Lukáši Váchovi prodloužil smlouvu dnes odpoledne i útočník Tomáše Necid, jehož smlouva bude platná až do Silvestra roku 2009.

„Jsem velice potěšen tím, že další mladý juniorský reprezentant a odchovanec spojil svoji budoucí kariéru se Slavií ,“ řekl pro klubové stránky Petr Doležal, generální ředitel klubu. „Jsme rádi, že Tomáš prodloužil svoji smlouvu se svým klubem, se Slavií máme velice kvalitní a dlouhodobé vztahy,“ řekl Necidův hráčský agent Zdeněk Nehoda.

Samotný hráč hodnotí prodloužení smlouvy velice pozitivně. „Jsem rád, že mohu pokračovat ve Slavii, je to nejlepší klub v České republice,“ řekl Necid pro klubové stránky. „Ve Slavii jsem fotbalově vyrostl, dostal možnost hrát v první lize a na své další působení se velice těším,“ dodal. „Mým velkým snem je zahrát si na novém stadionu v Edenu před vyprodaným hledištěm," dodal hráč.

V lednu byl Tomáš Necid vyhlášen nejlepším starším dorostencem Česka za uplynulý rok. Do Slavie přišel v deseti letech a prošel v ní řadou mládežnických výběrů, v současné době nastupuje mimo slávistický A tým také za reprezentaci do devatenácti let.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články