Zpět na » Synot liga » Odejde Zbyněk Pospěch do Norska?

Synot liga - Odejde Zbyněk Pospěch do Norska?

0

Líbilo se

01.03. - Přestože ve středu o půlnoci skončil přestupní termín v české lize, Slovan Liberec může přijít ještě o jednoho hráče. Na stole má nabídku od norského týmu Odd Grenland, přičemž oba kluby se na přestupu již dohodly a nyní záleží vše jen na samotném fotbalistovi.

"Liberec mě informoval, že kluby se na podmínkách transferu domluvily a teď bude záležet na tom, jak se rozhodne Zbyněk. Předpokládám však, že nabídku přijme," řekl hráčův agent Ondřej Chovanec.

Skromný klub právě vybudoval nový stadion pro 12 tisíc diváků a jeho dalším plánem je zlepšit výkonnost týmu. V poslední sezoně jen těsně unikl sestupu ve dvouzápasové baráži. Pokud se Pospěch odhodlá do Norska odejít, najde v kabině poměrně různorodý hráčský kádr. Na soupisce klubu figurují vedle Norů také fotbalisté ze Ĺ védska, USA, Venezuely, či Anglie.

Pospěch začal hrát první ligu v Opavě, poté působil sezonu ve Slovácku, odkud v roce 2005 odešel do Sparty. Ta ho však poslala obratem na hostování do Liberce, s nímž se stal mistrem ligy. V létě se vrátil na Letnou, ale Sparta ho poté definitivně prodala Liberci.

Kluby z norské ligy se přitom poohlížejí i po dalších fotbalistech, zájem měla například Valeranga Oslo o Milana Ivanu ze Slovácka. Přestupové okno v Norsku vyprší o měsíc později než v Česku.

Scottish Premier League

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články