Zpět na » Synot liga » Do Vítkovic Pavlík a Staněk

Synot liga - Do Vítkovic Pavlík a Staněk

0

Líbilo se

01.03. - Vítkovický kádr se rozrostl o dva fotbalisty. Na hostování z Baníku Ostrava zde přicházejí hráči defenzivního typu, Petr Pavlík a Zdeněk Staněk.

Přestože to vedení nemělo přes sezonou nemělo v plánu, bojují fotbalisté ostravských Vítkovic o udržení se v naší druhé nejvyšší soutěži. Klub proto na poslední chvíli získal dva fotbalisty, kteří se neprosadili v "áčku" Baníku.

Oba hráči jsou mladí a mohou hrát buď v obraně, nebo na postu defenzivního záložníka. Petr Pavlík měl v Baníku těžkou úlohu, jelikož na stoperských postech hráli hlavně Besta s Klimplem a mladý obránce se tak jen těžko dostával do sestavy. Pavlík měl původně skončit ve slovenském Senci, který měl o něj velký zájem. Nakonec však míří do Vítkovic. "Bojuje o místo v reprezentaci do dvaceti let pro mistrovství světa v Kanadě a v Ostravě bude určitě víc na očích trenérů," vyjádřil se na klubových stránkách Baníku Kahoun.

Zdeněk Staněk má více prvoligových zkušeností, v Baníku když hrával, obsazoval post defenzivního záložníka. Ovšem svými výkony moc nepřesvědčoval. V letošní sezoně nastoupil pouze dvakrát a poté byl přeřazen do "B" týmu Baníku.

Vítkovice jsou po podzimní části na třináctém místě a od sestupu je dělí pouhé dva body.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články