Zpět na » Synot liga » Posily v poslední chvíli

Synot liga - Posily v poslední chvíli

0

Líbilo se

28.02. - Do konce uzávěrky přestupového období zbývá pouze pár hodin a klub má ještě zájem o jednoho či dva hráče, avšak přibývající čas tlačí jeho funkcionáře stále více a více... Takovou podobnou situaci zažívá každý půlrok mnoho klubů, nyní se během posledního přestupového dne povedlo dotáhnout do konce opět několik přestupů.

Čtyřiatřicetiletý obránce Miroslav Penner, působící v lize již dvanáct let, odchází na půlroční hostování z Českých Budějovic do Zlína.

Fotbalista Milan Petržela nemůže podle fotbalových regulí hostovat na jaře v Plzni, proto se vrací do Jablonce. Důvodem, proč tomu tak je, je to, že během letošní sezony působil již ve třech klubech - Slovácku, Spartě a Jablonci. Problém se odhalil až dnes a tak bylo nutné pro hráče sehnat rychle angažmá. To mohl získat v jednom z oněch tří zmíněných klubů, nakonec se vrací na hostování do Jablonce, v němž již působil v podzimní půlsezoně.

Po Milanovi Petrželovi se povedlo Jablonci dnes dotáhnout na i přestup Jiřího Homolu. Ten v klubu již působil mezi lety 1999 a 2002, poté přestoupil do Sparty. Z ní odešel na roční hostování do tureckého Malatyasporu. Nyní však s Homolou leténský stratég Bílek nepočítal a hráč tak dostal zelenou kartu k případnému odchodu. Zájem projevily Teplice, ovšem podobně jako jeho bývalý spoluhráč Johana se vydal i Homola do pro něho dobře známých míst.

Vedle Jablonce přivedla dnes dvě posily i pražská Slavia, když předala všechny podklady pro registraci dvacetiletého Armenda Nedzipiho z makedonského klubu Sloga Jugomagnat Skopje a pětadvacetiletého Michela Fernanda Costy z brazilského klubu Gremio Barueri. Costa do Savie přestupuje, smlouvu má uzavřenou do konce srpna 2008 s možností opce na další rok a půl. Nedzipi přichází na půlroční hostování s opcí.

Na poslední chvíli posílil i úřadující mistr z Liberce, když přivedl slovenského dvacetiletého levého beka Michala Konáše z Dubnice. V Liberci podepsal smlouvu na tři a půl roku.
"Posílila" i Sparta, která získala čtvrtého brankáře poté, co byla zrušena dohoda o hostování brankáře Tomáše Grigara v Příbrami. V kádru letenského klubu tak budou na jaře hned čtyři gólmani (Blažek, Poštulka, Zich).
Scottish Premier League

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články