Zpět na » Synot liga » 1. HFK Olomouc má postupové ambice

Synot liga - 1. HFK Olomouc má postupové ambice

0

Líbilo se

27.02. - Po podzimní části druhé ligy jsou fotbalisté HFK Olomouc na třetím místě, pouze jediný bod za druhou Jihlavou. Právě umístění na postupové pozici je podle slov předsedy představenstva olomouckého klubu Vladimíra Dostála metou, kterou budou chtít svěřenci trenéra Kalvody dosáhnout.

Holičtí fotbalisté absolvovali herní soustředění v chorvatském městečku Medulin, kde odehráli tři přípravná utkání. "Příprava se nám vcelku vydařila, co se týká výsledků i celého průběhu," zhodnotil Vladimír Dostál, předseda představenstva 1. HFK Olomouc.

V přípravných zápasech se nejlépe vedlo především dvěma záložníkům, Tomáši Kazárovi a Jaromíru Grimovi. "Jarda Grim má zimní přípravu velmi dobrou, vše má ještě před sebou. O Tomáši Kazárovi brzy uslyšíme při přestupu do první ligy," řekl Dostál.

Během zimní přestávky přišla do týmu prozatím jediná větší posila a tou je brazilský útočník Angelo Marcos Da Silva. "Po podzimní části jsme věděli, že není třeba posilovat mužstvo v žádné jiné řadě, než v útoku a to zkušeným fotbalistou," vysvětlil Dostál. Brazilec v přípravě prozatím neskóroval, ale několik branek připravil. "Dává do útočné hry výbornou improvizaci a techniku a věřím, že bude nejen pro mužstvo přínosem, ale i pro diváky oživením," řekl pro FotbalPortal.cz Vladimír Dostál.

Da Silva ale není jedinou posilou týmu. Po dlouhém zranění se vracejí obránci Martin Kotůlek a Jaroslav Lukášek, kteří celou podzimní část soutěže laborovali se zraněním.

"Jarní sezóna bude náročná, ale naše mužstvo je kvalitní a jistě přední dva kluby potrápí. Také cílové prémie budou zaměřené na umístění na jednom ze dvou postupových míst," odhalil ambice olomouckého klubu Vladimír Dostál.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články