Zpět na » Synot liga » Slovácko má další problémy

Synot liga - Slovácko má další problémy

0

Líbilo se

26.02. - Vypadá to jako nekončící příběh. Fotbalové Slovácko má opět zastavené přestupy. Tým tak pravděpodobně už nikdo neposílí.

Přestupní termín končí 28. února. Do té doby má Slovácko čas uhradit všechny své závazky, které jsou nutné k odblokování přestupů. Je však možné, že klub opustí nějaká z opor, aby se finanční situace alespoň částečně zlepšila.


Mužstvo neposílí ani teplický Zdeněk Koukal, který měl ve Slovácku původně domluvené půlroční hostování. Vrátil se do mateřských Teplic. S týmem už není ani Róbert Zeher, kmenový hráč Ostravy. Baník si přál, aby Zeher strávil jarní část v Jablonci, který Ostravě nabídl lepší podmínky. Samotný Zeher vlastně neměl na výběr a musel uposlechnout svůj mateřský klub, ačkoli by ve Slovácko rád zůstal.


Slovácko je v lize beznadějně poslední. Nikdo zatím nepřišel, zatímco odešlo 8 hráčů: Vozábal (Most), Vrána (Brno - ukončení hostování), Sowunmi (ukončení smlouvy), Dragoun, J. Mareš (oba Teplice - ukončení hostování), Róth, Malcharek (oba Plzeň) a Zeher (Jablonec - ukončení hostování z Ostravy).


Mnozí již Slovácko odsoudili k jasnému sestupu, na nesestupovou příčku ztrácí šest bodů. Trenér Malura nemá vůbec lehkou pozici. Za jeho podzmimního působení tým neprohrál, když dokázal 4x remizovat a to hrál třeba v Mladé Boleslavi. V zimní přípravě se mužstvu celkem daří. Dokázali vyhrát Tipsport cup a v přípravných zápasech si připsali jen tři porážky.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články