Zpět na » Synot liga » Slovan Liberec - Aalborg BK 0:0

Synot liga - Slovan Liberec - Aalborg BK 0:0

0

Líbilo se

24.02. - I v dalším zápase v rámci kyperského herního soustředění hráči Liberce pouze remizovali. S průběžně čtvrtým týmem dánské nejvyšší soutěže Aalborgem uhrál Liberec bezbrankovou remízu.

Začátek zápasu se vyvedl lépe Dánům, kteří do zápasu nastoupili ve velkém stylu a v úvodní čtvrthodině měli dvě gólové šance. Nejprve v sedmé minutě utekl jeden z dánských útočníků liberecké obraně, ovšem tváří v tvář brankáři Hauzrovi selhal. O tři minuty později musel Zbyněk Hauzr zasahovat znovu, s pomocí břevna nakonec uspěl.

Liberec zahrozil v prvním poločase ze stadartní situace díky Pudilovi, ovšem brankář Aalborgu byl v pravý čas na pravém místě a míč zkrotil. V následující době Liberec přeci jen hru vyrovnal, čemuž pomohlo to, že začal hrát nátlakový presink. I nadále hrozil především ze srandartních situací, ovšem nejprve Košťál po Pudilem zahrátém rozhovém kopu trefil hlavičkou pouze břevno, poté těsně minul branku Dohnálek. Po půl hodině se dostal do výrazné šance také Zbyněk Pospěch, jehož rána sice nadělala dánskému brankáři problémy, ovšem nakonec ji dokázal zkrotit.

Ovšem i Dánové byli dále nebezpeční a hrozili zejména z rychlých protiútoků, přičemž útočníci Aalborgu si dokázali poradit v situacích jeden na jednoho. Na konci prvního poločasu se opět hrálo tak, jako na jeho začátku. Liberec hrozil ze standartních situací zatímco hráči Aalborgu z rychlých protiútoků.

Na počátku druhého poločasu si vytvořili hráči Slovanu územní převahu, která však končila před vápnem soupeře. Mírná převaha vydržela Liberci i v dalších minutách druhého poločasu, z libereckýho kopaček vzešla i největší šance druhého poločasu, když Košťál z přímého kopu vyslal jedovatou střelu k tyči. Tu však brankář Aalborgu vytlačil na roh. Jelikož ani jede tým nevyužil ani jednu ze svých dalších možností, zápas nakonec skončil bezbrankovou remízou.

Liberec: Hauzr - Ĺ inglár, Košťál, Polák, Pudil - Dohnálek (65. Hodúr), Ricky, Rehák (68. Bílek), Maršner (46. Liška) - Pospěch (75. Věchet), Sales (65. Nezmar).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/slovanliberec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články