Zpět na » Synot liga » Přijde do Mostu nová posila ze zahraničí?

Synot liga - Přijde do Mostu nová posila ze zahraničí?

0

Líbilo se

22.02. - V Mostě dnes působí několik cizinců, kteří se více či méně v klubu prosadili. Jedním z nich je i Bělorus Vitalij Trubila. Nyní by mohl do Mostu přijít i jeho krajan Pavel Grechishko.

Sedmnáctiletý Pavel Grechishko je kapitán běloruské reprezentace do devatenácti let, v Mostě již trénuje. 182 cm vysoký a 71 kilogramů vážící záložník působil naposledy v týmu Zvezda Minsk v běloruské lize, kterou okusil poprvé v šestnácti letech.

Tento tvořivý středopolař odehrál pětadvacet zápasů za reprezentační výběr do sedmnásti let, ve výběru do devatenácti let má na kontě odehraných zápasů zatím číslo čtyři.

Přesně rokem přišli do Most například Andrew Hainault, Alexandr Nöel Mendy a Michal Gašpařík, kteří se vypracovali v opory Mostu. Některé přestupy se však nevyvedou, takové případy v Mostě se zahraničními hráči mají také, byl to například Suares nebo Kuyou.
Na soupisce má nyní Most napsáno 9 cizinců - jednoho Argentince (Rosendo), Bělorusa (Trubila), Brazilce (Andrei), Kanaďana (Hainault, dva Francouze (Alex a Vincent Mendy) a tři Slováky (Beláň, Gašparik, Suchý).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fksiadmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články