Zpět na » Synot liga » Poborský a Nedvěd budou možná spolukomentovat EURO

Synot liga - Poborský a Nedvěd budou možná spolukomentovat EURO

0

Líbilo se

22.02. - Vynikající fotbalisté a bývalí úspěšní reprezentanti Pavel Nedvěd a Karel Poborský nejspíš obdrží nabídku od televize Prima, aby komentovali EURO 2008, které se bude konat v Rakousku a Ĺ výcarsku.

Zatímco Karel Poborský už nabídku na komentování vrcholové akce z komerční televize dostal, Pavel Nedvěd by ji měl v nejbližších dnech obdržet. Poborský v současné době možnost spolukomentování zvažuje.

Ĺ éf sportu na Primě Jiří Nikodým se nechal slyšet, že chtějí vytvořit co nejsilnější komentátorský tým, a proto o spolupráci požádali významné osobnosti, které by k fotbalu měly co říct. Dále doufá, že pokud by se Primě podařilo přesvědčit Poborského, kývl by poté i Nedvěd.

Karel Poborský nyní působí v prvoligových Českých Budějovicích a Pavel Nedvěd v druholigovém italském klubu Juventusu Turín. Oba jsou velkými kamarády.

Nedvěd už nějaké zkušenosti s komentováním má. Při posledních zimních olympijských hrách v Turíně působil jako hokejový spolukomentátor v italské televizi Rai.

Televize Prima chce vytvořit kvalitní komentátorský tým, ale Česká televize ji nastavila vysokou laťku. Komentátoří Bosák, Čapek a Svěcený patří k naším nejlepším kometátorům. Při jejich komentování vrcholných akcí jim pomáhali například Táborský, Kozel nebo Kotrba, kteří se uvedli ve velmi dobrém světle.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články