Zpět na » Synot liga » Chleboun s Duchničem vyřazeni z hradeckého týmu

Synot liga - Chleboun s Duchničem vyřazeni z hradeckého týmu

0

Líbilo se

21.02. - Po víkendovém přípravném utkání s Náchodem zužil trenér hradeckého týmu Luděk Klusáček kádr na jedenadvacet hráčů. Mezi těmito vyvolenými nefiguruje obránce Jakub Chleboun ani útočník Oleg Duchnič.

Jak Oleg Duchnič, tak Jakub Chleboun odehráli v podzimní části soutěže většinu mistrovských utkání, nyní je ale čekají zápasy ve třetí lize za hradeckou rezervu. "Oba hráči měli i vzhledem ke zraněním či nemocem nejmenší zatěž a málo možností přesvědčit trenéra o svých kvalitách," řekl pro FotbalPortal.cz sekretář klubu Karel Novotný. "Jen co doženou tréninkové manko v B mužstvu a odehrají pár zápasů v ČFL, určitě o nich ještě v A mužstvu na jaře uslyšíme,"dodal.

Trenér Luděk Klusáček se přeřazením Duchniče do B týmu zbavuje nejlepšího střelce hradeckého týmu v podzimní části druhé ligy. "Oleg měl jen drobné zdravotní problémy. U něj to byla spíš otázka
aktuální sportovní formy," vysvětlil Novotný.

Duchničovu pozici v týmu tak nejspíše převezme nová hradecká posila Ir Paul Munster, který s východočeským klubem uzavřel roční smlouvu.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články