Zpět na » Synot liga » Liberec testuje Brazilce

Synot liga - Liberec testuje Brazilce

0

Líbilo se

21.02. - Brazilského záložníka Rickyho testuje severočeský Slovan Liberec. Za Liberec již odehrál jedno přípravné utkání na herním soustředění na Kypru.

V utkání proti Levski Sofia si Ricky zahrál poslední půlhodinu. Mohl se prosadit i gólově, ale z rohového kopu svou šanci nedal. O jeho osudu by se mělo rozhodnout nejpozději do konce herního soustředění na Kypru. Utkání s Levski skončilo 1:1, když za Liberec vyrovnával po přihrávce Nezmara Tomáš Frejlach.


Liberec prochází v zimní přestávce velkou obměnou. Tým počítá hlavně odchody. Kádr museli postupně opustit M. Čech (Vladivostok), Zápotočný (Udine), Hamouz (Kladno), Ančic(Sparta-hostování), Hochmeister (Olomouc-hostování) a Holenda (České Budějovice-hostování). Zvláště odchody reprezentantů Čecha a Zápotočného budou pro klub stěžejní. Důležité bude jak je Liberec nahradí. Za Zápotočného nastupoval v přípravě Brezinský, který se vrátil z hostování v Mladé Boleslavi. Za Čecha by mohl nastupovat Zbyněk Hauzr - dlouholetá brankářská dvojka v Liberci. Hauzr si právě doléčil své zranění a zapojil se do přípravy.


Dále přišel Jan Nezmar, který prožil úspěšné angažmá v Rožumberoku, za který vstřelil mnoho důležitých gólů. Postupně se vypracoval v oporu mužstva. S Rožumberokem si zahrál předkolo Ligy Mistrů i Pohár UEFA. Dále přišel Aleš Mašner z třetiligových Ovčár.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články